Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Bazı konuların istendiği şekilde gelişebilmesi detaylı çalışmalara bağlı, olayların ilk bakışta göze çarpıcı olması bugünden itibaren yeterli olmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Bugünü hareketli ve dolu, dolu geçireceksiniz. Telefonlara bakmaya bile zaman bulamayabilirsiniz. Bu sıkışıklığı, hafta sonu iki tam gün tatil yaparak becerdiğinizi biliyorsunuz. Yakın bir günde bir yakınınızın bir kutlama gününde olacaksınız. Biraz davetsiz misafir konumunda gitmek zorunda kalacağınız için kırgınlığınızı gizlemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Kartınız Negatif... Konuşmanızda son günlerde hakim olduğunuz belli başlı konular var. Bunlardan biri de siyaset. Ancak her ortamda siyaset yapmamanız gerektiğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Bugün eşinizle ilgili konularda veya onunla yapacağınız konuşmalarda olaylara pozitif tarafından bakmakta zorlanabilirsiniz. Eleştiriler karşılığını doğurabilir. Olumlu olanı ve iyi giden yolunda olan detayları görmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Kardeşler, yakınlar ve komşularla ilgili gelişmeler sizi için yorucu olabilir. Ancak bir yandan da eğitim çalışmalarına ve bu konudaki hedeflere odaklısınız. Aniden gelişen olaylarla zihinsel çalışmaların önemi artmakta. Edindiğiniz bilgilere yenilerini eklemek, başkalarıyla fikir alışverişi içinde olmak yararlı sonuçlar getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Meslek yaşamınızda karşılaştığınız gecikmelerden ve iletişim problemlerinden kurtulabileceğiniz bir gün. Organize faaliyetlerden büyük zevk alabileceğiniz bu devrede, iş amaçlı bir gezi düzenleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ekim 2019)
İşinizle ilgili yeni kararlar almamaya çalışın. Çalışma arkadaşlarınızla yanlış anlamalar nedeniyle bazı anlaşmazlıklar çıkabilir, sorunları büyütmeyin. Parasal harcamalarınızda sürpriz gelişmelerin olacağı bir gün. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var, uzmana başvurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Maddi konularda yaptığınız yatırımları, paraya çevirmek konusunda acele etmemelisiniz. Çünkü zaman içerisinde daha kazançlı çıkacaksınız. Bugün evinizle ilgili bir takım harcamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Henüz hazır olmadığınızı düşündüğünüz konuda, hazırlıklara bir an evvel girişmenizde yarar var. Dışınızda gelişen koşullar, her an sizi konunun içine alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed