Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Çok arzulayıp almak istediğiniz birşeyi saatlerce incelemeniz, değişik kimselerden fikir almanız ve daha ucuzunu bulabilmeyi ümid ederek durumu geciktirmeniz bütün zamanınızı alabilir. Aynı kararsızlığınız duygusal ilişkilerinizi de zor bir duruma sokabilir. Özellikle yeni bir ilişkinin başlangıcındaysanız nasıl davranacağınıza karar verememeniz yüzünden karşınızdaki kimsede güvensizlik uyandırmanız olasıdır. Şayet süregelen bir ilişkiniz varsa ya da evli bir Aslan'sanız, birlikte olduğunuz kimseyle beraber yaptığınız planlarınıza aynı durumu yansıtarak eş veya sevgilinizi çileden çıkartabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Kendinize gösterdiğiniz ilgiyi saklamanıza gerek yok. Herkes tarafından yeterince tanınıyorsunuz. Yarı güvenle baktığınız ilişki ve konularda hem güven hem haz bulabilirsiniz. Yakınlarınızın işlerinizdeki aşırı yoğunluğunuz konusundaki eleştirilerini yabana atıyorsunuz. Çünkü son günlerde yaşamınıza giren ve çok zamanınızı alan sosyal faaliyet size enerji depoluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Hastalık hastası oldunuz. Küçük ağrılarınızı bu kadar büyütmemelisiniz. Dostluğunuza güvenen arkadaşlarınız bugün size sırlarını açabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Kendi halinde yapılan işlerden iyi sonuçlar alabilirsiniz. Duygularınızı kontrol edip düzgün biçimde aktarmakta zorlanabilirsiniz. Olayların gidişatını elinizde tutmak mümkün olmadığından boşuna verim peşinde koşmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Duyduğunuz bu sözlerin içinde size karşı suçlayıcı ifadeler de olabilir. Hemen cevap vermek isteyebilirsiniz. Ancak emin olmadan, kızgınlıkla yapacağınız bu görüşmeler olumlu sonuçlar vermeyebilir. Önce sakinleşmelisiniz. Sözlerinizde sertleşme ve öfkeli bir tutum, ilişkilerinizi zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Emeğinizin karşılığını gecikmeli olarak almanız, sizi bugünlerde bazı girişimlere yöneltebilir. Şansınız açık, isabetli öngörüleriniz var, ama bundan da önemlisi çok emek harcıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Maddi konularda hayalci ve kararsız davranabileceğiniz bir gün. Sürpriz para hareketleri harcamalarınızı artırabilir ve kaynaklarınızı günlük işlerinizi yoluna koyabilmek için kullanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
İyi niyetli biri oluşunuz, size yönelik bazı planlı davranışları görmenizi engelleyebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed