Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Uzun zamandır görmediğiniz eski dostlarınızla bugün bir araya gelebilir ve uzun uzun sohbetlere dalabilirsiniz. Onlarla ilgili bilmediğiniz şeyleri öğrenebilir ve onların yaşamında olan değişiklikleri sevgi ile karşılayabilirsiniz. Yine dostlarınızdan alacağınız yardımlar ile kafanızı uzun süreden beri meşgul eden bazı sorunlarınıza cevaplar bulabilir ve onlarla belli günlerde buluşmak için planlar yapabilirsiniz. Uzun süredir düşündüğünüz fakat yapmakta bir türlü cesaret edemediğiniz bir projeniz için sosyal çevrenizden hiç beklemediğiniz kişilerden destekler görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Bugün sevdiklerinizle zaman geçirecek onlara çok eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Aslında bugün evden çıkmak gibi bir niyetiniz olmayacak ama dostlarınızı kıramayacaksınız. Kırmamakla iyi de etmiş olacaksınız. Bugün sizin için çok eğlenceli ve neşeli bir gün olacak. Ebeveynlerinize hediye alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Son günlerde partnerinizden şüpheleniyor gibisiniz. Sürekli nerede ne yaptığını merak ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Bugün eğlence yaratmak sizin için çok kolay olacak. Çevrenize de bunu yansıtmayı ihmal etmeyin. Çocukça dediğiniz, çılgınca gördüğünüz şeyleri yapma fırsatı bulabilirsiniz. Çocuk enerjisi de bugün size çok iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Her alanda kararlılığınızı ortaya koyabiliyorsunuz. Mesleki açıdan iyimser beklentiler içinde olmanız iş hayatına sarıldığınızı gösteriyor. Öğrendiklerinizi topluma sunmak açısından fırsatlarınız olabilir. Ancak fazladan çıkan sorumlulukların üstesinden gelmeniz gerekecek. İlişkilerde yaşadığınız karmaşalar karşısında dik ve güçlü durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Son günlerde size sırtını dönen şansınız, yeniden yüzünüze gülmek üzere. Hafta içinde önünüze yığılacak işlerden bazılarıyla sorunlarınız olabilir. İşlerinizi yavaş, yavaş düzene sokuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Yaşadığınız ilişkinin karşılıklı bir rekabet savaşı haline dönüştüğünü göreceksiniz. Dengenizdeki ölçüsüzlüğü gidermeye çalışın. Olayların çözümünde içinizdeki gölgelerle karşılaşacaksınız. Mesleki faaliyetlerde sizi yeni tedbirlere zorlayacak bir rekabet söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Parasal durumunuzla ilgili birkaç fırsatınız var, iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu fırsatlardan özellikle biri sizi oldukça fazla sevindirebilir. Yatırıma yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Bugün özellikle ulaşım konularında dikkatli olmalısınız. Bazı aksaklıklar yaşayabilir ve randevularınıza geç kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed