Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
Geçmiş bağlardan kurtulmak, geniş vizyonunuzu önemli planlar ve hedefler için kullanmak istiyorsunuz. Günlük rutini bir kenara bırakmak ve evrenin mesajlarına kulak vermek gerektiğini fark edebilirsiniz. Bazı gerçekler veya sırlar açığa çıkabilir. Şifrelerinizi veya gizli kalması gereken şeyleri doğru şekilde saklamalı ya da ortaya çıkan korkularınızla veya endişelerinizle yüzleşmenin farklı yöntemlerini bulmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dünyadaki dengesizlikleri ve istikrarsızlıkları daha net görmemizi sağlayacak bu Ay Tutulması, bireysel ihtiyaçlarımızla sosyal gerçeklikler arasında kalmamıza neden olabilir. Politik arenada işleri alt üst edebilecek ve hayatlarımızın yörüngesinde kalıcı değişikliklere neden olabilecek Kova Aslan aksında başlayacak sıralı tutulmaların da ilki niteliğini taşıyor bu tutulma.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
Bugün ikili ilişkileriniz konusunda oldukça dikkatli davranmalısınız. İnsanlarla olan diyaloglarınızda bazı güçlükler çekebilirsiniz. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir ve zaman zaman ailenizle ilgili huzursuzluklar da yaşayabilirsiniz. Akşama doğru alacağınız bir haber ise keyfinizi yerine getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
AŞK: Sezgileriniz sayesinde arayıpda bulamadığınız müthiş bir partneriniz olacak. Onunla bir iş toplantısı veya sosyal aktivitelerde karşılaşabilirsiniz. PARA: Aşk hayatında olduğu gibi iş hayatında da şanslı olsaydınız keşke. Bugün özellikle ticari alanda yeniliklerden veya yatırımlardan uzak durun. SAĞLIK: Sinirlerinizi bozmamak adına fazla hayal kurmamaya özen gösterin. Aksi halde kulaklarınızda sinirsel çınlamalar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
Eğer aileniz için yaptıklarınız artık sizden bir şeyleri götürmeye başlamışsa fedakârlığınız size zarar veriyor anlamına gelebilir. Ancak eğer bunu sert biçimimde ifade ederseniz yaptığınız iyilikler hiçbir zaman görünmeyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
Pek çok konuda düşünceleriniz değişiyor. Daha somut fikirler üreteceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Eğitim çalışmalarınıza hız vereceğiniz bu gün destek göreceğiniz etkiler var. Aynı zamanda iş hayatına yönelik yeni olanaklar gelişebilir. Ancak hedefleriniz hakkında daha kararlı bir tutum izlemelisiniz. Kardeşlerle ilişkilerin getireceği sorunlar dikkat çekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
Son günlerdeki gelişmeler puan grafiğinizi yükseltebilir. Daha sabırlı ve inisiyatifli girişimlerle olaylara yön vereceksiniz. Belirlediğiniz bazı kurallarda geri adımlar atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
İş yaşantınızdaki güvensizlik sizi hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltmiş görünüyor. Çok büyük güçlüklerle bir araya getirebildiğiniz paranızı iyi korumalı, yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikimi tüketmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
Dostlarınızı, yakınlarınızı dinlemeli, bir ahbabınızın önemli bir aile problemine beklenen ilgiyi göstermelisiniz. İlgisiz kalmanız problemi büyütebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed