Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Maddi konularınızla ilgili önemli bazı kararlar almanız gerekebilir. Farkında olmadan düşüncesizce ve aceleyle yeni bir maddi girişimde bulunmak isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Oldukça şanslı bir dönemdesiniz, fakat durumdan bir türlü memnun olmayan bir yapıdasınız. Her şey elinize istediğinizden de iyi bir şekilde geliyor. Memnuniyetsizlik göstermek yerine, elde ettiklerinizi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Kartınız Pişmanlık... Bugün bazı olumsuzluklar yaşasanız da partnerinize karşı her şeye rağmen sadık bireysiniz. Bu konumda dikkati üzerinizde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Bazı sorunların çözümünün zamana bağlı olduğunu unutmayın. İş hayatınızı bir an evvel yoluna koymanız gerekiyor. Maddi sorunlarınızı gizlemek yerine, dostlarınızla paylaşarak çözüme gitmeyi denemelisiniz. Aile büyükleriyle gereksiz tartışmalar girmeyin. Sosyal yaşamınız renkleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Bugün iş ve sağlık konuları öne çıkıyor. Bitirilmesi gereken işleriniz yüzünden yoğunluk yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla olan iletişiminizde daha ılımlı olmanızda fayda var. Sağlığınızla ilgili ihmalleriniz olabilir. Daha planlı hareket etmelisiniz. Bu konularda olumlu tavsiyeler ve destekler almanız mümkün gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Aralık 2017)
İş ortamınızdaki huzuru riske sokabilir ya da, başarı grafiğinizi daha da yükseklere çıkartabilirsiniz. En akla yatkın kararı vermek zorundasınız. Bugün sizin için özel bir gün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Bugün biraz flört etmeye ihtiyacınız var. Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. İş yaşamınızda hırslı ve öfkeli davranmaktan kaçınmanız gerekiyor. Yoksa kayıplar olabilir. Onun yerine yeni projelere odaklanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Bugünlerde, akraba içindeki büyük bir satış işinin haberiyle umutlarınız yeşerebilir. Korktuğunuz ödemelerin günü yaklaşırken, önümüzdeki günler içinde de yeni masraflar görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Gerçekleşmesini çok istediğiniz bir konuyla ilgili umutlarınız kaybetmek üzeresiniz. Bazı tesadüflerin size yarar getirebileceğini göreceksiniz. Sabırlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed