Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Bugün iş hayatınızda ufak huzursuzluklar yaşayabilirsiniz ama olayları akışına bırakır ve fazla üstelemezseniz sorunların büyümesini engelleyebilirsiniz. Eğer yalnızsanız yeni bir arkadaşlık kurabilmek için gereken fırsatlarla karşılaşabilirsiniz fakat fazla israrcı olmayıp, insiyatifi karşı tarafa bırakma meylinde olabilirsiniz. Eğer dün bazı görüşme ya da işlerinizi ertelemişseniz bugün onları tamamlayabilir, yapmak istediğiniz bir yolculuk varsa ona çıkabilirsiniz. Çok rahat bir durumda olmanıza rağmen üzerinizde dünden gelen bir yorgunluk ve zihinsel gevşeklik bulunabilir. Bu yüzden bugün zihinsel aktivite isteyen işlerden ve fiziksel yorgunluklardan uzak durmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Bugün sizin için verimli ve olumlu bir gün olacak. Endişe duyduğunuz bazı konularda yaşacağınız olumlu gelişmeler sizin için büyük bir moral kaynağı olacak. Beklediğiniz bir haberi bugün alamayacaksınız. Fakat bunu pek önemsemeyecek ve geleceğinizle ilgili hayaller kuracaksınız. Bugün elinize geçecek fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Kartınız Hata... Düşünceli ve idealist olduğunuz bugünde neşenizi bozmuş gibisiniz. Cesur ve kendinizle yarışmayı bırakmış, kendinizi içinize hapsetmiş konumdasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Bayramın koşturmacalı yapılacaklar listesinden ziyade ruhsal seviyedeki doyumu, maneviyatı sizin için çok daha önemli olacak bugün. Aklınız diğer detaylara, yapılmalı, tamamlanmalı, adettir, kuraldır denilen şeylere takılmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Ay burcunuzda gezinmeye ve sizi hevesli kılmaya devam ediyor. Daha bilinçli ve yaratıcı hareket edebileceğiniz olanakları kullanmayı başaracaksınız. Bu dönem yeni başlangıçlara odaklanmanız hiç zor değil. Yakın çevreden gelecek destekler ise sizi motive etmekte. Beklentilerinizi büyütmek ve kararlı hareket etmek size çok şey kazandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ekim 2020)
İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili parasal destek arayışlarınızda gelişmeler olabilir. Üretken birisiniz, bu anlamda uzun süreli yalnızlıklarınız var
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Parasal konularda kendinizi frenlemeyi bir türlü beceremiyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla bir takım gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. İlerleyen günlerde maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden harcamalarınızı azaltmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Çalışma hayatınızda gerginliklere açık tartışmalardan bugün uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed