Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Haftanın ilk yarısında maddi anlamda fırsatlar, gelir artışları veya elinize geçen paralar söz konusu olabilir. Bunca zamandır yaptığınız işlerin karşılığını alabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında, partneriniz, işbirliği içerisinde olduğunuz kişiler veya ortaklarınız evinizi, ailenizi veya gayrimenkullerinizi ilgilendiren kararlarınızda etkin rol oynayabilir. Bu sayede bu alanlarda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Seyahatler, sunumlar, uzun zamanlı raporların tamamlanması, atılacak imzalar veya anlaşmalar için de şanslı günlerde olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Bazen dünyanın bütün yükünü sırtınızda taşıdığınızı hissediyorsunuz. Bugün de öyle günlerden biri. Böyle hissetmenizin nedeninin kendiniz olduğunu da biliyorsunuz. Sizinle ilgili olsun olmasın, çevrenizdeki herkesin her işiyle ilgilenmek kendinizle ilgilenmenize engel oluyor. Herkesin dert ortağı olmak bugünlerde size ağır gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Gün içerisinde alacağınız bir miktar para sizi çok mutlu edebilir. Alışveriş yapmaya ihtiyacınız vardı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Duygulara hitap eden bir üslubunuz olacak konuşurken veya yazarak kendinizi ifade edeceğiniz bir işle uğraşırken. Yardımlaşmalar, edebi çalışmalar, yakınları-nıza verilen destekler, kısa ziyaret ve geziler sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Ortak para konularında biraz daha rahatsınız. Beklediğiniz destekler size moral verecek. Ancak borç alacak konularınızı daha rahat çözmeniz adına daha temkinli ve akılcı olmanız gerekiyor. Sizi kısıtlayan şartların geri planda kalması ile pozitif çözümler üretebilirsiniz. Gün ortasından sonra uzaklar ve yabancılarla olan bağlantılarınız ciddiyet kazanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Görüştüğünüz insan, tam aranılan kişi olduğunuzu çok belli ediyor. Fakat, gerçekten öyle mi olduğu yolunda bazı güvensizlikler de taşımıyor değilsiniz. Bu görüşmenin önemi yakında ortaya çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Partnerinizden alacağınız bir haber duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Olayları çok fazla büyütmeyin. İlişkinizi sorgulamaktan vazgeçin. Aslında duygularınızı anlatabilir ve isteklerinizi rahatça söyleyebilirsiniz. Böylece ilişkiniz bir dengeye oturabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Alacak verecek konulardan huzursuzluk duyabilirsiniz. Bazı borçlarınız bütçenizi ciddi anlamda sarsabilir. Harcama yapmayı herkes çok ister fakat siz bugünlerde kısıtlama yapmak zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Sorunlarınız sizi işyerinde çok dalgın yaptı. Kafanızı bu sorunlardan uzak tutmaya ve işinize konsantre olmaya özen göstermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed