Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Sosyal ilişkileriniz ve aşk hayatınız arasında denge kurmakta zorlanabileceğiniz bir hafta sonu. Her iki tarafta ilgisizlikten yakınabilir veya öncelik sırasını kendi adlarına kullanmanızı bekleyebilirler. Ya da çağrılarınıza tepkisiz kalan kişileri adres listenizden silebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Çevrenizdekilerin sizden talepleri bir türlü bitmek bilmiyor. Sizden bir şey talep eden herkesin taleplerini karşılamayı görev biliyorsunuz. Elinizde olmasa bile yaratmaya çalışıyorsunuz. Her konuda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor. Yakın dostlarınızın bu konudaki uyarılarını dikkate almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Öfkeli ve hatalı sözler sarf ederek sevgilinizi kırmaya başladınız. Bu tavrınız sizi iki düşman haline getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Yaşadığınız özel bir ilişkininduygusal yönü yoğun bugün. Diğerinsanların olduğu ortamlardasahiplenici ve kıskanç tavırlar canınızısıkabilir. İstemiyorsanız siz debu şekilde davranmayın. Birlikteliğintadını çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Çok daha dinamik ve toparlayıcı etkilerle güne başladınız. Uzun zamandır sizi bekleyen işlere konsantre olmak, yaratıcı yanlarınıza güvenerek çok iş çıkarmak mümkün. Yeter ki gereksiz yere tembellik etmeyin. Beraber çalıştığınız kişilerin fikirleri çalışma yöntemlerinizi geliştirmeye destek olacaktır. Keyif veren yolculuklar ya da eğitsel temalar sizi canlı tutmaya yetecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Temponuzu arttırmanız bir işe yaramayacak. Aksamalardaki neden başka ve nihai bir çözüm istiyor. Programlamanın yeniden ele alınması gerekiyor. Bunu oturup ortak bir düşünce ve karar birliği içinde çözeceksiniz. Ama biraz zaman alacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor. Kararsız davranarak kaçırdığınız iş teklifinin, bir dostunuz aracılığıyla yeniden yapılmasını sağlamaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Bu arada ummadığınız kişilerin size çapkınca yaklaşımları olduğunu göreceksiniz ve sevdiğiniz kişiye yeniden sığınma ihtiyacı duyacaksınız. Parasal konularda sorunlarınız devam ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Ay, size fazlasıyla cesaret ve öne çıkma isteği veriyor. Ama bugün alabileceğiniz riskler daha sonra bazı problemler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed