Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Bugün özel ilişkilerde kurtarıcı rolünü üstlenmek ve ortaklıklarınızla ilgili özel bir denge oluşturmak ihtiyacı hissedebilir, sorunlu giden ilişkilerinizi pozitif yönde değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada kendinize olan hataları daha iyi görebilir ve karşınızdaki kişiyi suçlamaktan vazgeçebilirsiniz. Birebir görüşmelerinizin daha aktifleşmesi ve hayatınızda daha iyi bir noktaya gelmesi için güzel ve önemli gelişmeler tertipleyebilir, yaşamınızı ilişkiler bazında daha üst bir noktaya taşıyabilirsiniz.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mart 2018)
Aile ilişkilerinizdeki bazı duygusal gereksinimlerin karşılanması gerekiyor. Kendinize fazlaca yöneldiğiniz geçmiş dönemlerde, eksik bıraktığınız konular ve ihmal ettiğiniz ilişkilerle ilgili olarak, bugünlerde yüzleşmelere zorlanabilirsiniz. Belli gizlilikler içinde sürdürmeye çabaladığınız bir ilişkinizde, sizin dışınızdaki bazı açıklamalar problem yaratacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Kartınız Kardeşlik... Oldukça güzel fırsatlar çıkacak karşınıza. Değerlendirmeyi bilirseniz sizin önünüzde kimse duramayacak. Kalbinizde de harika bir aşk yaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Kendinizden genç veya akran kişilerle çok daha rahat iletişim kurabilirsiniz bugün. Eğer birlikte çalışmak için iş arkadaşı ya da iki laf edecek bir can yoldaşı arıyorsanız bu nitelikte ve size huzur veren kişileri tercih etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
İçinizden geldiği gibi hareket ediyorsunuz. Yeteneklerinizi ortaya koymak isterken şans sizden yana olabilir. Hayatın eğlenceli yönlerine yakınlaşmak, dinlenmeniz gereken enerjiyi size verecektir. Moralinizi bozan çocuklarla ilgili konular ise yarın hafiflemekte. Bu yüzen sevdiklerinizle beraberliklerinizi aksatmamalı keyfinize bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mart 2018)
İşinizle ilgili bazı sorunları aşırı büyütmenizin gereksizliği anlayacak ve yeni bir hevesle işinize sarılacaksınız. Her türlü güçlüğü yenecek iş tecrübeniz ve enerjiniz var. Ayrıca size her konuda yardımcı olacak arkadaşlarınızın da olduğunu unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Sevgilinizi kaybetme korkusu yaşıyorsunuz. Bu korkuyu, tatlı bir heyecan boyutunda bırakmanız gerekiyor. Partnerinize açılmak ya da sorunu gizli yaşamak arasında yapmanız gereken tercih oldukça net. Her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mart 2018)
Önümüzdeki günlerde elinizden iyi miktarda bir para çıkacak. Ama bu para hayırlı bir işe gidecek. Dardaki bir yakınınıza yardım edeceksiniz. Bankadaki birikiminizi bu koşullarda bile yavaş yavaş çoğaltıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mart 2018)
Bugün yapacağınız kısa yolculuklarda ve genel olarak ilişkilerinizde daha önlemci olmaya bakın. Yanlış anlamalar, öğle saatlerinde daha belirgin olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed