Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Bugün, eğitim ve kariyer hayatınızı şekillendirmek adına bazı planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni tanışmalar ve heyecan verici etkiler gündemde. Ayrıca kendi iç dünyanıza yönelebilir, yalnızlığınızın sebeplerini bir bir sorgulayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Bugünlerde belli konularda birtakım kazançlar elde edebileceğiniz topuluklarda bulunabilirsiniz. Böyle belirtiler taşıyan davetleri, bu olasılığı göz önüne alarak değerlendirmeniz yerinde olacak. Sosyal çevrenizdeki bazı memnuniyetsizlikleri tasfiye yoluna gideceğiniz bir dönem. Sizi bu davranışa zorlayan tutumların etkisinde kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2018)
MUTLU OLMAK HAKKINIZAŞK: Duygusal ve sevgiinsanısınız ancak bugünduygularınız öylesinederinleşiyor ki bir andatanınmayacak hale geliyorsunuz.Evet, mutlu olmak sizin dehakkınız ancak abartmayın.İŞ: Hayata karşı koymayı ve cesaretli olmayıbüyüklerinizden zaten öğrenmiş durumdasınız.İçinizde çelişkiler bulundurmanız tamamıylahata yapmanıza sebep olabilir.SAĞLIK: Belinizle ilgili ağrılarınızı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Bugünlerde alacağınız para haberi yüreğinizi ferahlatacak. Bu sayede geçici de olsa rahatlayacaksınız. Yatırımlarınızda dikkatli davranın. Bazı kayıplar olabilir. Emin olmadığınız girişimlerden uzak durun. Duygularınıza karşılık verecek insan sonunda karşınıza çıkacak. Sağlığınıza dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Sezgileriniz ve yaratıcılığınız artıyor. Sanatsal çalışmalarınızda ilerleme sağlayabilirsiniz. Gün içinde zevkler ve eğlenceye dair zaman ve para ayıracağınız gözüküyor. İş ve para konularında daha sakin ve sabırlı olmanız gereken koşullar var. Özellikle hızlı yatırım araçlarından uzak durmanız faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ocak 2018)
İş arkadaşlarınızla çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz ve gereksiz yere gerginliklerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bir konuda taviz vermek zorunda kalabilirsiniz ve bu sizi çok rahatsız edecektir. Çevresel koşullardan etkilenmeye açık bir gündesiniz. İş hayatınızda birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal durumu sizi etkileyecektir. Kendinizi iyimser hissederken birden karamsar düşünceler içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Ödemelerinizin sıkıntısını fazla erken yaşamaya başlıyor, abartıyorsunuz. Geçici sıkıntılarınız var. Harcamaları en aza indirip sınırlamanız, az da olsa birikiminize katkı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Ay, sizi huzursuz kılıyor ve bu durumunuz evle ilgili konulara hızla yansıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed