Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Bazı kişileri memnun edebilmek veya bazı kişilerin işlerinin hallolmasına ya da bazı konularda üzerindeki yüklerin hafiflemesine yardımcı olmak için kendinizden ödün verebileceğiniz, hatta bu anlamda aşırıya kaçabileceğiniz bir hafta sonu. Oysa, iki üç gün sonra bu hareketleri neden yaptığınıza bir anlam veremeyebilirsiniz. Dolayısıyla, kendinizden ödün vermemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda yoğun etkileşimlere açık bir gündeyiz. Arkadaşlarla bir araya gelebilir, sosyal ortamlarda vakit geçirmek isteyebiliriz. Diğerleri hakkında edineceğimiz bilgiler karşı tarafı daha iyi anlamamızı sağlayabilir. Farklılıklara, rutinin dışında olaylara veya farklı şeyler denemeye açık bir sabah. Öğle sonrası saatlerde ve akşam ise, özel ilişkilerimizde sevgi alışverişlerine ya da aşk hayatımızı ilgilendiren olumlu gelişmelere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Hareketli ve doyumlu bir yaşamınız var. Çevreniz her zaman kalabalık, aşk yaşamınız her zaman hareketli. Yine de bir süredir içinizde bir şeylerin eksik olduğu duygusuyla yaşıyorsunuz. Nedenini bir süre önce bir yakınınızı kaybetmenize bağlıyorsunuz. Bu duyguya alışmanız gerekiyor. Üzüntünüz yerini tatlı bir özlemle değiştirmeli artık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Kendinizi oldukça bitkin hissedebilirsiniz. Zira bir gün önce hiç yerinizde durmamıştınız. Partneriniz ona olan sevginizden şüpheli ve bu ona acı veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Aile içinde her şey huzuru yaratmaya elverişli bugün. Maddi ve manevi açıdan biraz paylaşımcı olursanız her şey daha güzel olacak. Dertleri dinleyin, çare olabilirsiniz. Çekingen değil çözüm bulan kişi olmanız bekleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Birtakım değişiklikler düşündüğünüz bu dönem çok şey ortaya koyabilirsiniz. Hedeflerinizi büyüttüğünüz iş odaklı çalışmalarda hayatınız yeni bir yön vereceğinizi gösteriyor. İşle ilintili takım çalışmaları gündemde olabilir. Ancak aşırı sorumluluk altına girebilirsiniz. Ortaklıklarda ise girişimlerinizi yavaşladığı bu dönem, istediğiniz yönde ilerlemeniz çok zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Bir çok kişiyle sizin için verimli olacak diyaloglar kuracaksınız bu beraberine iş yaşamında bir hareketi getirecektir. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz yada hayatınızdaki bazı sorunlar çözülme noktasına gelebilir. Kararlı ve net yaklaşımlarla çalışmaya devam edeceksiniz. Girişimleriniz için doğru anı seçme yeteneğinizi en iyi şekilde kullanabileceksiniz. Daha çok spontan davranışlar göstereceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Bugün sevgilinizle sıcak diyaloglar içine girebilir, bir türlü açıklayamadığınız duygularınızı anlatarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Aldığınız iş teklifi konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Şu sıralar hazırlık yapıyor ve fırsatları kolluyorsunuz, beklediğiniz haber kısa bir süre sonra size ulaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Yakında elinizden büyük miktarda bir para çıkabilir. Paranızı elde tutma yerine bir işte kullanma fikriniz var. Birikiminizin kenarda hareketsiz kalmasını istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ocak 2021)
İnsanlara gereğinden fazla anlam yüklemek bazen beklentilerinizin hayal kırıklığıyla sonuçlanmasına yol açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed