Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Belli konularda oldukça yoğun gayret gösteriyor olabilirsiniz, ama çalışmalarınız arasında gerekli koordinasyonu da sağlamanız gerekiyor. Büyük düşünmek isterken, gerekli parçaların yerine oturtulması konusu ihmal ediliyor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Yakın bir zamanda aile arasında geniş bir toplanma görünüyor.Özel zevkleriniz, hobileriniz sizin için oldukça önemli. Yeni tanıştığınız bir arkadaşınızla hobileriniz çakışıyor. Bir araya geldiğinizde evlerinizi ihmal edebiliyorsunuz. Bugünlerde bedeninizi fazla yıpratıyorsunuz. Son zamanlardaki baş ağrılarınız bundan olabilir. Yakında hoş bir sevinciniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Kartınız Boşluk... Planlı ve projeli hareket ediyor ancak ufak da olsa bazı konuları ihmal ediyorsunuz. Bu arada işinizle ilgili sorunlar çıkabilir. Bundan dolayı boşluk yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Sevgilinizle aranızdaki anlaşmazlıkları düzeltmek için çaba göstermeniz gerekiyor. Cesur hareket ederseniz istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Uzun zamandır ters düştüğünüz bir arkadaşınız iyi niyetli yaklaşımlarınızı reddediyor. Pes etmek yerine, yeteneklerinizi göstermekten kaçınmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Kişisel konularınız ve hedefleriniz netleşiyor. Düşüncelerinizi yapıcı biçimde ortaya koyarak eğitim çalışmalarınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Zihinsel açıdan sizi oyalayan konularda ise disiplinli olmanız gerekebilir. Eğitim hayatınızı yakından ilgilendiren olumlu gelişmeler ise size yeni fikirler vermekte. Kısa yolculukların getirdiği parasal meseleler öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ekim 2020)
İş hayatınızda bir iki gün içinde bir taşınma var. Ama bu, bir iş değişikliği şeklinde görünmüyorsa da, bu taşınma işinin işlerinize büyük katkısı olacağını düşünüyorsunuz. Bu konuda sizinle değişik görüşte olan birini dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Aşk hayatınızda partnerinizle aranızda ortaya çıkabilecek çatışmalardan uzak durmalısınız. Olayların büyümesine imkan vermeyin. Kendinizi oldukça öfkeli hissetseniz bile sinirlerinize hakim olun ve hoşgörülü davranın. İşinizle ilgili oldukça önemli kararlar almak üzeresiniz.f
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Bugün sizi baştan çıkaracak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni aldığınız kararlar oldukça yararlı. Aynı kararlılıkla devam etmeniz, sorunları bir, bir yok edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ekim 2020)
Küçük ancak hoş bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Zihniniz iyi çalışıyor ve akılcı kararlar verebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed