Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Diğerlerinin plan veya programlarının peşinden gidebileceğiniz veya en azından diğerlerinin ajandalarına uyum gösterebileceğiniz günlerdesiniz. Bunu boyun eğme veya diz çökme gibi görmemeli, tam tersi bilge kişiliğinizin bir parçası olarak değerlendirmelisiniz.Sevgili dostlar, 2016 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Kendinizi duygusal bakımdan çok hassas hissedebileceğiniz bir gün. Bugün partnerinizin ve ortağınızın desteğini birçok konuda görebilmeniz mümkün. Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir, işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulayabileceğiniz yeni anlaşmalar gündeminizde yer alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Gününüzü partnerinizle geçirmek isteyeceksiniz. Ancak ailevi meseleleriniz buna el vermeyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2018)
İşin içine para meselesinin de gireceği organizasyonlara karşı temkinli davranmalısınız. Toplanacak bir meblağ varsa eğer amaç uğruna harcanacağından eminseniz katkı sağlayın. Her-kes aynı zihniyette olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Bugün kişisel gelişim konularında önemli adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizi etkileyecek yatırımlarda bulunmak için uygun fırsatlar çıkabilir. İşiniz için gerekli olan bazı donanımlara harcama yapmanız mümkün gözüküyor. Gelirlerinizi arttıracak ek işler ve projeler araştıracaksınız. Maddi durumunuzla ilgili konular birinci önceliğiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Yaptığınız başvurulardan yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Öncelikle sakin olun, sonra güvendiğiniz kişilerden yardım isteyin. Göreceksiniz her şey düzelecek. Profesyonel yaşamın gereklerini yerine getirmeniz ve saygı çerçevesinde ilişkiler kurmanız, kariyer hedeflerinize ulaşmanız açısından çok daha iyi sonuç verecektir. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Beklediğiniz bir para bugün elinize geçecek. Sınırlı dikkatli harcamanıza rağmen ölçülü, hesaplı yaşamak zorunda kalıyorsunuz. Masraflarınızı azaltmak için çareler arıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Parasal konularda daha önlemci olmanızda fayda var. Kimi zaman gereksiz harcamalar son derece can sıkıcı olabilir; özellikle öğle saatlerinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed