Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2019)
Dişinizi sıkmak veya strese girmek yerine, belli bir konunun ya da düzenlemenin size uygun olmadığını ya da duygu veya fikirlerinizin değiştiğini açıkça ifade edeceğiniz bir gün. Maddi durumunuzu dikkatle ele almalı ve paranızı çoğaltmanın özgün yollarını bulmalısınız. Yaratıcı fikirlere şans tanımanız yapmaktan hoşlandığınız şeyler kanalıyla para kazanmanızı sağlayabilir. Ufukta aşk ve sevgi içerikli ilişkiler var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Haziran 2019)
Bir konuyla alakalı olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir. Yapıcı davranışlarınızla insanları etkileyebiliyorsunuz. Sizinle ilgili iyi düşünceler, çevrenizde düzgün bir referans edinmenizi sağlıyor. Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2019)
Duygusallaştığınızı kendiniz de fark ettiniz. Partnerinizle daha fazla zaman geçirmek istiyorsunuz. Oysa işinizi ihmal etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2019)
Özel hayatınızda abartıdan kaçınmalı, her şeyi tadında bırakmalısınız. Küçük tartışmaları büyütmek önemli sorunlara dönüşebilir. Çalıştığınız yerdeki ekonomik sıkıntı size de yansıyabilir. Uzun süre ara verdiğiniz spora yeniden başlamalısınız. Sevdiğiniz kişiye bir özür borcunuz olduğunu unuttmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2019)
İlişkilerinizde kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz koşullar oluşabilir. Hatta evlilik kararı gündeme gelebilir. Yalnız dikkatinizi özel hayatınız kadar işinize de vermelisiniz. Çünkü rakipleriniz pek boş durmayabilir. Detayların önemli olduğu işlerinizi mutlaka kontrol edin. Anlaşmalarda dengeleri gözetmeyi unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Haziran 2019)
Kayıpların hesabını tutarak bir yere varamazsınız. Bulunduğunuz noktaya odaklanın. Bugün verimli çalışmalar içine girebilir, beğeni toplayabilirsiniz. Enerji eksikliği duymayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2019)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Haziran 2019)
Maddi konularda oldukça başarılı etkiler altında olacağınız ve akılcı kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz ve bu konuda başarılı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Haziran 2019)
Sağlınızla ilgili ufak bir problem var. Bu problemi ihmal etmemelisiniz. Üşengeçliğinizi üzerinizden atın ve bir doktora görünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed