Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Duygularınızın ve hassasiyetinizin oldukça yüksek olduğu bir gün geneli. Aynı zamanda aşk ve ilişkilerden yana keyifli teklifler ve sürpriz haberler alabilir gün içinde bozulan keyfiniz tekrar yerine gelebilir. Yaşamsal olarak bazı düzenleri sorgulayacağınız ve bu dünyanın işleyiş sistemini daha fazla çözmek isteyeceğiniz düşünceler içerisinde kalabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Bugün sizin için hareketli ve koşuşturmaca ile dolu bir gün olabilir. Sabah saatlerinde gününüzü nasıl geçireceğinizi planlayabilir bazı kimselerle görüşebilirsiniz. Gün içinde bazı sorunlar yaşayabilir ve zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Bu hareketlilik sizi zaman zaman sinirli yapabilir ve istemediğiniz şekilde davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Niyetinizi karşı tarafa belli edemiyorsunuz. O sizi böyle anlayamaz. Üzülen taraf siz olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Sevgilinizle çatışma içindesiniz. Oysa bu ilişkiyi bitirmeniz için hiçbir engel görünmüyor. Boşuna sıkıntı çekiyorsunuz. Çalışmalarınızı değişik açılardan değerlendirin. Bugün sevdiklerinize parasal yönden destek vermekten kaçınmayın. Size bunun karşılığını fazlasıyla ödeyecekler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Bazı insanların kıymetini biliyor olmanız, bunu onlara abartılı bir biçimde belli etmenizi gerektirmiyor. Aksayan bazı işlerinizi yoluna koymada karşılaşacağınız zorluklar, gelecek günlerde yoğunluğunuzu arttırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Bugün merak ettiğiniz ruh eşinizle karşılaşma şansına sahip olacaksınız ve ilerleyen günlerde zihniniz bu konuyla meşgul olacak. Özellikle gün içerisinde katılacağınız iş toplantısında yeni projelerinizle göz dolduracaksınız. Bu sizi yeni anlaşmalara doğru götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Maddi konularda oldukça başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Alacağınız kararlar yerinde olacaktır ve yeteneklerinizi olumlu olarak kullanmayı başaracaksınız. Maddi konularda olumlu girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Detaylara takılıp kalıyor ve zihninizdeki esastan uzaklaşabiliyorsunuz.Bir konu hakkında kararlar alırken daha sistematik düşünmeli ve şeytanın ayrıntıda gizli olduğunu unutmamanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed