Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Sizi sevmeyen ya da sizin sevmediğiniz bir kimseye karşı harakete geçmeniz ve onu son derece zor bir duruma sokmanız olasıdır. Önceden düşünülmüş olsun ya da olmasın biraz uzun sayılabilecek bir yolculuk yapabilir ve çok eğlenebilirsiniz. Birlikte olduğunuz insanın güzel bir sürprizlerini de görebilirsiniz. Bugün sizin için yenilenme ve sıkıntılardan kurtulma günü olabilir. Bütün yapmanız gereken kendi insiyatifinizi kullanarak ve kimseden bir yardım veya teşvik beklemeden harakete geçmektir. Siz bir kadınsanız, en başta da belirtildiği gibi birisinin canını sıkmak için büyük bir istek duyabilir ve bunda da başarılı olabilirsiniz. Size vaad edilen bir şeyin yerine getirildiğini de görebilirsiniz. Siz bir erkekseniz. kendi gayretiniz sonucunda, artık ümit kalmamış gibi görünen bir konunun tekrar ümit verici duruma girdiğini görebilirsiniz fakat bunun için oldukça yorulmak zorunda da kalabilirsiniz. Bunu kendi başınıza başarmak ve kimseden yardım istememek zorundasınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Bugün ikili ilişkilerinizden çok şey bekleyebileceğiniz görülürken, yakın ilişkilerinize karşı kaygılı yaklaşımlar içine girmeniz mümkün. İçinde yer aldığınız bir toplulukla birlikte pek de istemediğiniz bir hareket içinde yer alabilirsiniz. Arkadaş ortamınızda son günlerin aksine rahat bir günde bulunduğunuzu ve beklentilerinize karşılık bulabileceğinizi söyleyebiliriz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
AŞK: Bardağın boş tarafınıgörmeyi alışkanlık halinegetirdiniz. Partnerinizineksiklerini sürekli yüzünevurmanız aranızdagerginlikler oluşturacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Konuşmak, yazmak, öğrenmek ve kendinizi cesaretle anlatmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bugün birden fazla konuyla ilgilenebilirsiniz. Layıkıyla ilgi göstermişseniz bunda bir sorun yok. Görüşlerinizle dikkat çekici olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Hayatı daha derin ve ciddi biçimde algılamaktasınız. Zira kendinizi geliştirmek adına eğitim hayatınızda yeni bir bakış açısı gerekmekte. Bu konuda sorumluluk getiren yeni ilişkiler ortaya çıkabilir. Size esneklik kazandıracak yeniliklere açık durmakta yarar var. Kariyerle ilgili hedeflerinizde ise bulanık etkiler altındasınız. Özgüveninizi geliştirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Güven duyamadığınız biri var. Bu kişi gerçekten de size zarar verecek birtakım hazırlıklar içinde görünüyor. Sağlam öngörüleriniz çevrenizdeki fırsatları daha da netleştirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Özel hayatınızda anlayışsızlığınız üstünüzde, soğuk rüzgarlar estiriyorsunuz. Olaylara daha olumlu yaklaşmaya ve iç dünyanızdaki huzursuzluğu sevgilinize yansıtmamaya çalışın. Yeni başladığınız proje üzerinde hata üstüne hata yapıyorsunuz. Bu hataları sürekli tekrarlama ihtimaliniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Uzun süredir ödenmeyen bir alacağınızı tahsil etmeniz sizi bir hayli rahatlatacak. Bundan sonra kafanızı bu parayı nasıl kullanmanız gerektiği meşgul edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Bugünlerde cesaretle çılgınlığı birbirinden çok iyi ayırmanız gerekiyor. Alacağınız kararlarda dikkatli olmalı ve uzun uzun düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed