Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Önemsediğiniz konularda ilerleme sağlayabileceğiniz iki günlük süreçtesiniz. Dolayısıyla, hangi konuyu önemsiyorsanız şansınızı deneyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Yeni, yeni şekillenmeye başlayan bazı ilişkileriniz, değişik yönelmelere açık. Sabırlı olabilmeniz durumunda, bunlardan beklenmedik kazançlar sağlayabileceksiniz. Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Bu konudaki bazı girişimleriniz yanlış anlaşılmaya yol açabilecek gibi. İçinde bulunduğunuz küçük çözümsüzlükler, biraz zaman gereksindirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Kartınız Başarı... Çevrenizdeki çıkarcı insanları hissederek tölerans göstermeden hayatınızdan çıkarmayı başaracaksınız. Kendi doğrularınızla yaşamınızı kısıtlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Bugün ağzınız laf yapacak. Susmak yerine konuşup anlatmayı, açık ifadeler kullanmayı tercih edeceksiniz. Ancak bunun da bir ölçüsü olmalı. Dobralık eğer karşınızdakini incitmeyi hedeflememişseniz size kazanç sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Yeni kararlar alabilir hayatınızı değiştirebilirsiniz. Özellikle beraberliğinizle ilgili önemli değişiklikler gözüküyor. İlişkinizde kendinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Enerjiniz yükseliyor. Duygusal ihtiyaçlarınız kadar fiziksel durumunuz da önem kazanacak. Özellikle sağlığınızla ilgili konularda farkındalığınız artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
İş yaşamınızda oldukça yoğun bir gün geçirme ihtimaliniz olacaktır. Bir çok işle biden ilgileneceksiniz ve enerjinizin önemli bir kısmını işinizle ilgili alanlara kanalize etmeyi başaracaksınız. Ani bir karar alabilir ve hemen uygulamaya geçebilirsiniz. Ancak yapacağınız girişimlerde dikkatli davranmalı ve konuları detaylı olarak değerlendirmelisiniz. Bazı yeni haberler alabilirsiniz ve gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İşbirliklerine gitme şansınız olacaktır. Fazlaca önemli olmamakla birlikte çevrenizle aranızda fikir ayrılıkları görülebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Sevgilinize karşı kuşkucu duygu ve düşünceler geliştirebilir ve kıskanç davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu durum mutluluğunuzu sarsabilir. Dikkatli olun ve duygularınızın esiri olmayın. Mesleki projelerinizi gerçekleştirmek için zamanlamanızın uygun olmadığını kabul edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Para konularında bügün oldukça şanslısınız. Yaptığınız yatırımların karşılığını beklediğinizden daha fazla alacaksınız. Bu beklemediğiniz gelir artışı sizde harcama eğilim yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Şu sıralar agresif kişiliğinizle öne çıkıyorsunuz ve istemeden de olsa bazı insanları üzebiliyorsunuz. Sakin olmayı öğrenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed