Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Bazı beklentileri küçük de olsa gerçekleştirme fırsatı yakalayacaksınız. Belki de kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksin. Bunların dışında yeni dönemin yaratacağı rahatlık duygusuna kapılarak tembelleşebilirsiniz. Pratik yönlerinizi kullanma bakımından iyi bir dönem olacak. Beklentilerinizin arttığını ve bununla birlikte maddi gelirinizin yükseldiğini göreceksiniz. Ama aceleci olmayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Bugünlerde gözünüzü biraz korkutup sizi düşündürecek bir sorumlulukla karşılaşabilirsiniz. Hareketli kişiliğinizle mutluluğu kovalıyorsunuz. Önünüze çok yönlü tercihler çıkabilir. İnsan ilişkilerindeki becerileriniz, sizi ilginç sosyal oluşumlar içine sokabiliyor. Bu da, size her anlamda bir imkan zenginliği kazandırıyor. Bu imkanları kullanmada ise, biraz ağırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Size ihtiyacı olan bir yakınınız olabilir. Onun arzularını gerçekleştirme adına kendinizden çok fazla ödün veriyorsunuz. Yardımı abartmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var. Bunu daha sıcak bir hale getirmek sizin elinizde. Bunun için çaba göstermelisiniz. Çünkü o buna değer. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzebilir. Maddi durumunuz gayet iyi görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Yaşadığınız kadersel etkiler bazı şanslara işaret etmekte. Başkaları ile olan parasal paylaşımlarda daha sağlam destekler göreceksiniz. Eldekilerin ortak bir yatırıma dönüşmesi açısından yeni kararlar alınabileceği görünüyor. Eşin para durumundaki olumlu gelişmeleri dikkate almak, borç alacak temalarının getirdiği yüklerden kurtulmak için fırsatlar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ekim 2019)
İşyerinizde yeni fikirler üretiyorsunuz ve bunları ayrı ayrı değerlendiriyorsunuz. Enerjinizi olumlu olarak kullanmaya çalışmalısınız. Gün içinde bir fikir münakaşası yapabilir ve sinirsel gerilimler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Bugün merak ettiğiniz ruh eşinizle karşılaşma şansına sahip olacaksınız ve ilerleyen günlerde zihniniz bu konuyla meşgul olacak. Özellikle gün içerisinde katılacağınız iş toplantısında yeni projelerinizle göz dolduracaksınız. Bu sizi yeni anlaşmalara doğru götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Kişisel kazancınızı ve birikimlerinizi daha iyi değerlendirmenin yollarını aramalısınız. Bazı değişikliklere gidebilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Cüzdanınızın durumu bazı aksaklıklara işaret ediyor. Özellikle sabah saatlerinde yapabileceğiniz alışverişlere ya da yatırımlara dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Kendinizi genellikle haklı buluyorsunuz. Bu da kolay hata yapmanıza yol açıyor. Bugünlerde bir ilişkinizde, üzüntülü pişmanlıklar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed