Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
İstediğiniz şeyler için harekete geçmeniz gerekiyor. Yapılması gereken anlaşmaları zorlayabilirsiniz. Kendinize, geleceğinize ve evinize yatırım yapmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Sosyal yaşantınızda çevrenizdeki konuşmalardan etkilenebilir, rahatsız olabilirsiniz. Sizden yaşça büyük ve saygı duyduğunuz kişilerden arabuluculuk yapmalarını istemeniz ve olayları yönlendirmeniz mümkün. Sezgilerinizin oldukça güçlü olabileceği ve ortak çalışmalar içinde olmaktan hoşlanacağınız bir gündesiniz. Hayallerinizi düş gücünüzden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz çalışmalar ve hobilerinizle ilgilenmek için uygun bir gün. Risk almaya meyilli olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Ev ortamınızda arzu ettiğiniz durumu yaşamaya başladınız. Bu sessizlik kafanızı dinlendireceğe benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Parasal ihtiyaçlar sizi bu konuda talepkâr olmaya mecbur bırakabilir. Bunu gurur meselesi yapmaya gerek yok. Daha çok kazanmanız gerekiyor ve bunu yapabilecekseniz hiç durmayın. Sadece ne için ihtiyaç var ona bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Duygusal açıdan kendinizi rahat hissediyorsunuz. Yaratıcı konularda cesaret ve kendinizi ortaya koyma isteği size yeni hedefler getirecektir. Belki de değişik hobilerle hayatınıza yenilik katabilirsiniz. Akşam saatlerinden sonra sizi bekleyen sorumluluklar ise şimdiden planlayın. Fazladan yük getiren konular, sizi yorgun düşürecek çalışmalar gündemde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Hayattan kısa zamanda fazla bir beklenti içinde değilsiniz. Planlarınız çok uzun vadeli. Bu size iş ilişkilerinde bir rahatlık, bir olgunluk veriyor. Sakin, sabırlı tavırlarınızla saygı uyandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Özel hayatınızda yaşadığınız ilişkide hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beraberliğiniz istenmeyecek durumlara gelebilir. İşinizin geleceğini etkileyebilecek konumda olan birisi, size önemli bir meselede açık davranmayabilir, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Yeterince yardımcı olduğunuz bir yakınınıza karşı, nedense hala eziklik duyuyorsunuz. Ciddi bir para sıkıntınız yok. Gözünüzde fazla büyüttüğünüz senetler sorun çıkmadan ödenecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Kendinizi sakındığınız bir konuda zaman sizi üzerek haklı çıkartacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed