Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Önemli iş ve proje teklifleri ile toplu gelirler kazanabilirsiniz. Yatırım fırsatları için sezgileriniz size oldukça yardımcı olacak. Dünyanın bütün parası senin olsa bile sabah olduğunda yataktan çıkıp keyfini çıkaracak gücün yoksa fark etmez.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Her tatil dönüşü aynı şeyleri yaşıyorsunuz. Tatilde tanıştığınız insanları sık sık arıyorsunuz. Bunu bugün de yapacaksınız. Aile içinde problem yaptığınız,üzülmenize neden olan birisi var. Ona zaman, para ve emek harcamak zorundasınız. Yurtdışından eski bir dostunuz şu günlerde sizi düşündürüp, kafanızı karıştıracak önerilerle dönecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Yeni tanışacağınız insanlarla aranıza mesafe koymayı unutmayın. Eski dostlarınızı aratabilirler. Hakkınızda çıkan söylentilere sebep olan sizsiniz. İyi tanımadığınız kişilere sırlarınızı açıklıyorsunuz. Bu durum sonra size sorun yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2020)
İnsan ilişkilerinizdeki duyarlılığınız çevrenizde dikkat çekiyor. Bu yanınızla etkilediğiniz insanlar var. Kendinizi geliştirme anlamında bazı girişimleriniz olabilir. Bununla ilgili araştırmalar içine girebilirsiniz. Sağlığınız iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Hayatınıza hareket ve dinamizm geliyor. Aynı anda pek keyifli uğraşla yakından ilgilenebilirsiniz. Yaratıcı konularda sizi zorlayan engellere rağmen pek çok yenilik yapabileceksiniz. Duygusal ilişkilerde ise daha esnek olmalı, paylaşımlarınızı önemsemelisiniz. Bugün çocuklarınızla ilgili gelişmeler size beklemediğiniz sorunlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Kasım 2020)
İş yaşamınızda daha çok bildiğiniz metotlarla çalışacaksınız ve elinizdeki işleri tamamlamaya çalışacaksınız. Karşınıza küçük bazı fırsatlar çıksa da bunları değerlendirmeniz kolay olmayacaktır. Size verilen bilgilerin doğruluğunu iyi araştırmalısınız , aldatıcı bazı bilgilerle karşılaşabilirsiniz. İş konusunda yeni bir girişimde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Bugün sevgilinizle sıcak diyaloglar içine girebilir, bir türlü açıklayamadığınız duygularınızı anlatarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Aldığınız iş teklifi konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Şu sıralar hazırlık yapıyor ve fırsatları kolluyorsunuz, beklediğiniz haber kısa bir süre sonra size ulaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Kasım 2020)
İyi duygularla, güzel niyetler besliyorsunuz. Ama yakın zamanda amaçlarınıza ulaşmanız güç görünüyor. Para durumunuzdaki düzelmeler, bu sıralar iyice belirginleşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Bazı durumlarda görüş bildirmek, çok da gerekli olmayabilir. Açık sözlüsünüz, ama bu konuda yer ve zaman hataları yapabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed