Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
İleride pişman olacağınız adımlar atsanız bile, fikirlerinizin bilinir olmasını sağlamanız, ‘’eğer bir şeyler söyleseydim ne olurdu?’’diye merak etmenizden daha iyi sonuçlar da doğurabilir belki. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mart 2021)
Size dostça davrananları ciddiye almanız, pek çok problemi çözmenizi kolaylaştıracak. Yaşadığınız çözümsüzlükte doğrudan bir sorumluluğunuzun olmaması sizi yeterince rahatlatamıyor. Daha üretken olmak istiyorsunuz. Bunun için sizi yüreklendirmesini beklediğiniz kişiler var. Onlardan beklediklerinizin bir kısmı bugünlerde gerçekleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Çevrenizdeki insanlar aslında sizi çok iyi anlıyorlar. Keyfinizi kaçıracak konulardan uzak durmanız için dikkatinizi dağıtmaya çalışıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Ne kadar ılımlı olmaya çabalasanız da içinizdeki şiddet ve hırs eğiliminin üzerini örtemeyeceksiniz bugün. Maddi konularda eğer cesaret veren bir fısıltı duyarsanız içinizden gelen o sese kulak verin. Bu kadarı yeter derseniz başka ama gelecek sürpriz paralara da hayır demeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Ortaklaşa konuların önemi sizi harekete geçirmekte. Borç alacak konularınızı yeniden düzenlemek konusunda önemli kararlar alıyorsunuz. Elinizdeki birikimleri yakından ilgilendiren girişimler de dikkat çekiyor. Ancak eşin para durumu sizi kısıtlamaya ve sorumluluk almaya zorlamakta. Bu konudaki gelişmeleri dikkatli izlemeli, sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mart 2021)
Bir gelişmeyle ilgili gelen haberler sizi sevindiriyor. Fakat, gerçekten öyle mi olduğu yolunda bazı güvensizlikleriniz de yok değil. Yapacağınız bir görüşme sizi umutlandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenizi sağlayacak. Sonunda siz karlı çıkarsınız. Yeni iş ilişkilerine girmekten kaçının. Problemleri düşünmenin tek başına çözüm getirmeyeceğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mart 2021)
Yakın dost ilişkilerindeki alacak verecek meselelerinde, tarafların kendini en sağlama alacağı yöntemlere başvurması sizi üzüyor. Kazancınızı arttırmagirişimleriniz, yakında yüzünüzü güldürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mart 2021)
Bugün eski bir tanıdığınızla beklenmedik bir biçimde karşılaşabilirsiniz. Bu karşılaşma sonucunda onun sitemlerine ve duygu sömürülerine maruz kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed