Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Kişisel istek ve planlarınızı bugün hızlıca hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Parasal konulara yönelmeniz ve daha rasyonel yaklaşımlar içinde olmanız size daha büyük kazanımları da beraberinde getirecektir. Hedeflerinize ulaşma konusunda daha azimli olmanız gereklidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Nisan 2018)
İçinde bulunduğunuz çözümsüzlüklerin birçoğu yüzeysel. Probleme dönüşebilecek olanlarla ilgili sevenlerinizden ve yakın çevrenizden beklediğinizin üzerinde destekler alabileceksiniz. Yavaş yavaş şekillenmeye başlayan bir olumluluk karşısındaki serinkanlı tutumunuzu devam ettirmenizde fayda var. Erken sevinçlerin arkası üzüntü olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Yeni fikirler üretmektesiniz. İş yaşamınız her zaman size güç veriyor. Ancak bazı iş arkadaşlarınızla yollarınızı ayırmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Yakın akrabalarınızla ilişkilerinizi düzeltmelisiniz. Herhangi bir konuda onların da fikirlerini almalısınız. Uyumlu tavırlarınızla çevrenizde aranan bir kişiliğe sahipsiniz. Sağlıklı yaşam için spora yapmaya başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Kendi içinizde bazı endişeler ve korkular taşıyorsunuz. Harekete geçmekte zorlandığınız meseleleri zorlamaktan kaçınmanız gerek. Bazı kabullenmeler yaşadığınız şu günlerde kontrol dışı faktörler olacaktır. Her zamanki fedakarlığınızı ortaya koymalı, sabırlı olmalısınız. Sezgilerinizin size vereceği güçle pek çok sıkıntı aşılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Çok hareketli ve inatçı olabileceğiniz bir gündesiniz. Grupçalışmalarında etrafınızı motive edebilecek güce sahip olduğunuz görülüyor. Titiz çalışma anlayışınız organize olmanızı kolaylaştıracağından, arkadaşlarınız tarafından da destek görebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Kişisel zevklerinizin gündem kazanmasıyla, bütçenizin kapasitesi de önem kazanacak. Partnerinizin sizden yoğun beklentileri olacaktır. Onunla ortak çalışmalarınız için para harcayabilir ve koşullarınızı gözden geçirebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü kişisel aktiviteleriniz için birleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Paraya çok ihtiyacınız olmasına rağmen harcamalarınız neticesinde sıkıntılı günler geçirebiliyorsunuz. Paranızı kontrol altında tutmayı öğrenmelisiniz yoksa büyük para felaketleri gerçekleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Gözden kaçırdığınız bazı sorumluluklarınız, yakın çevrenizi şaşırtıyor. Çok övülen duyarlılığınızı hak etmediği sorgulamalara sokmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed