Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Seyahat planlarınız ve yaşama karşı geliştirdiğiniz ideallerinizle ilgili umut verici gelişmeler olabilir. İşinizde oluşan bir takım engellemeler ve verilen sözlerin yerine getirilmemesi canınızı bir an için sıkabilir. Bu duruma kendinizi kaptırmadan canla başla çalışmaya devam edin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Büyük üzüntü ve birazda kıskançlıkla yolcu ettiğiniz dostunuzdan gelen haber sizi sevindirecek. Onun yeni yaşamındaki mutluluk, sizi biraz kışkırtabilir de.Bugünlerde içinizde her şeye karşı bir isteksizlik hissediyorsunuz. Yaşadığınız bu geçici bunalımın arkasında neyin olduğunu görüyor, ama bu sorunun çözümünün sizin elinizde olmadığını da biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Bugün değişik konu ve işlerle uğraşmanız sizi neşelendirecek. Gününüz fazla ışıltılı geçecek. Politika konuları sosyal hayatınızı etkiliyor. Topluma karşı konuşurken başarılı oluyorsunuz. Tatlıdil sizin doğanızda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Aklınızda sürekli kendinizi aşmave mantıklı yönlerinizi kullanmaiçgüdüsü yatıyor. İletişim yoğunluğuyaşayacağınız bir gün. Görüşmekistediğiniz kişilere ulaşacak, onlarlakısa vadeli planlar yapacaksınız. Dostlarınızasamimi dulgularla yaklaşmanız sayesindeonlarla olan bağlarınız güçlenecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Hayatın size getireceği iyimserlik ve coşku ile hareket ediyorsunuz. Dışadönük ve sevecen yanlarınızla yakınlarınızla olan bağlarınız güçleniyor. Aşk hayatınızda başlayan olumlu süreçle birlikte pek çok şeyi yoluna koymaktasınız. Keyifler, boş zamanlarınızı değerlendirmek üzere yapacağınız çalışmalar size mutluluk vermeye yetecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Bir çalışma arkadaşınıza karşı güven dolusunuz. Arkadaşınız bu anlamda biraz ağır bir sorumluluk hissi içersinde. Sıkı çalışmalarınız devam ediyor. Ama bir sonuç elde edebilmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Büyük harcamalar yapmadığınız için paranızın nasıl tükendiğini anlamıyorsunuz. Günlük küçük harcamalar bütçe yapmaya duyduğunuz ihtiyacı her geçen gün daha da arttırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Bu aralar gece hayatınızı biraz abarttınız. Biraz da zamanınızı olumlu işlerle geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed