Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Bu gün temkinli olmanız gereken konu iş veya okul ya da çevrenizdeki kadınlar... Onların bu girişimleri size zarar getirebileceğinden tedbirli hareket etmelisiniz. Çevrenizdeki değişimlerin yanı sıra bu dönemde kişisel değişiklikler de öne çıkacaktır. Bu gün hayalciliğiniz ve fantazileriniz oldukça yoğun olacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Dönem dönem hissettiğiniz yalnızlık duygunuzu, fazla basit nedenlere dayandırıyorsunuz. Bu soruna daha kapsamlı bakmanızda yarar var.Bugünkü tez canlılığınız, çözümsüz görünen sorunlara yönelmeniz durumunda işe yarayabilir. Oldukça zaman kaybettiğinizi düşündüğünüz oluşumlarda hala şansınız olduğunu, bugün hareketlenmeniz halinde görebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2021)
AŞK: Birilerine aşk konusunda fikir vererek yardım eden sizler bugün her nedense aşk tuzağına düşmekten korkar haldesiniz.Kararsızlığınız sizden haber bekleyenleri çileden çıkarabilir. PARA: Halka ilişkileriniz mükemmel. Uzun süre iş konusunda koşuşturmaca yaşayan Balık'lar ise bugün iş teklifleri alarak değerlendirmeye çalışacaklar. SAĞLIK: Omuriliklerinizle ilgili zaten var olan sorunlarınız bugün biraz daha sürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Sevdiğiniz kişiye karşı ilk adımı atacak cesareti bir türlü bulamıyorsunuz. Oysa cesaretinizi güçlendirecek gelişmeler yeterli. İş yerinde size verilen sözlerin yerine getirilmesini bekliyorsunuz. Bu biraz zaman alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2021)
İş ortamına ait sorumluluklar öne çıkıyor. Tüm işlerinizi iyi yönetmeli, programlı olmalısınız. Zira yeni organizasyonlar içinde bulunmanız gerekecek. Zamanınızı alan detaylı konuları göz ardı etmemelisiniz. Beraber çalıştığınız kişilerin desteği ise hızlı ilerleyebileceğinizi gösteriyor. Kişiliğinizi ortaya koyabileceksiniz. Her şeye rağmen aşırı yorgunluklara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ocak 2021)
İş konularında karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. İş yerinizde gereksiz bazı gerginlikler olabilir ve küçük konular büyütülebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Bugün herkesi şaşırtacak bir olaya tanık olabilir ve para ilişkilerinin insanda yaptığı tahribatları ilgiyle izleyebilirsiniz. Alacağınız, vereceğiniz birbirine biraz karışmış gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Zorunlu olarak ele aldığınız bazı ilişkiler sizi yoruyor. Yalnız bu zorunluluğu hayat değil, siz kendiniz tespit ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed