Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Yeni programa uyum sağlamalısınız! Şu an size sunulan şey, beklediğiniz şey olabilir! Sadece, bugüne kadar meydana çıkmaya hazır değildi o kadar, belki de?İç sesinize kulak vermeniz potansiyeli olan bir fırsatı yakalamanızı sağlayabilir. Belli anlaşmalar veya askıda kalmış sorunlar netleşir ve arkanızda kalabilir. Zamanınızı doğru kullanmanız durumunda yeni maceralara atılabilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Kendinizi çok zinde hissettiğiniz için enerjinizi akıtacak yer arıyorsunuz. Kendinize sürekli yeni sosyallik alanları yaratıyorsunuz. Çok yakında birisiyle tanışacaksınız. Kısa zamanda çok anlamlı hale gelecek olan bu tanışma, ilk başta pek hoşunuza gitmeyecek. Ama bu yeni kişi bir süre sonra sizin için çok önemli biri haline gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
AŞK: Aşkta hiç kimseyedanışmadan kendi kararlarınızıvererek ve duygusal dünyanızayer açarak yaşamanız çokmantıklı. Sevdiğiniz kişi sizi bukonuda zaten destekliyor.Romantik bir gün geçiriyorsunuz.İŞ: Yenilikler peşinde koşacağınız gün değil.Mevcut olan işinize odaklanarak daha başarılıolabilirsiniz. Bugünlerde iş konusunda ki şansınızyerinde sayıyor. Üzülmek yerine pozitif olun.SAĞLIK: Gözlerinizle ilgili şikayetleriniz artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Kısa süreli ilişkilere olan eğiliminiz, sizi uzun vadeli mutluluklardan alıkoyuyor. Sorumluluk almaya çalışın. İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğinizi bilmeniz sizin için büyük avantaj. Sağlığınız için beslenmenize dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Ortaklıklar, ilişkiler hassas bir dengeden geçebilir. Günün başında kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz. Dikkatiniz dağınık olabilir. Endişelerinizin sesine kendinizi kaptırmamaya çalışın. Günün sonuna doğru öncelikleriniz daha belirgin bir hal alacak. İstekleriniz konusunda daha kararlı bir tutum sergileyebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Şubat 2020)
İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz. Yaptığınız başvurulardan yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Zevklerinizden önce sorumluluklarınız geliyor. Zaten sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizde geriye de fazla bir şey kalmıyor. Parayla ilişkiniz takdire değer bir ilişki.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Şubat 2020)
İçinize sindiremediğiniz kuraldışı aşk ilişkisine biraz daha geniş bakıp sabırlı davranmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed