Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
İş hayatınızı ve kariyerinizi ilgilendiren konuların ön planda olacağı beş günlük süreçtesiniz. Bazı işler tamamlanırken ya da sonuçlanırken, bazılarında sonlanmalar yaşanabilir(veya iki durumdan birisi yaşanabilir). Aynı şeyler ilişkiler anlamında da geçerli olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Kış ortasında gelen bahar duygusallığınızı iyice ön plana alabilir. Ama, şu sıralar her konuda kontrollü hareket etmeniz yönünde alacağınız sinyallere de kapalı değilsiniz. Arkadaş çevrenizde son zamanlardaki birtakım ilişkilerin, artık zararsız olarak görülemeyeceği düşüncesindesiniz. Bu konuda doğru yorumlamalar içinde olmanız, sizi baskıcı uyarılara yöneltmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Öfkeye kapılmazsanız partneriniz size çok uygun. Hayatın pozitif yönlerini yakalamayı iyi bilmelisiniz. İlişkinizde dışa dönük olmanız sevginizi uzatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Gün boyu kendinizi açıklamak ve yaratıcı taraflarınızı göstermek için çok olumlu enerjiler altında olacaksınız. Olumlu sürprizlerin olması muhtemeldir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Bugün sorumluluklarınız artabilir ve koordinasyonla ilgili konularda yoğunlaşma yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde hırsınızı koruyabilirseniz huzura kavuşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Beraberliğinizi kalıcı bir birlikteliğe dönüştürme arzularına duyduğunuz gizli tepki, fazlasıyla hissediliyor. Bugünlerde birden çok kişinin ilişkinize yönelik sorgulamaları ve size yönelik de eleştirileri olabilir. İşinizle ilgili zorlukların üstesinden geliyorsunuz. Ama zorluklar da gelmeye devam ediyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Bugün bir harcama konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Bu harcamayı kendinizden çok bir yakınınız için yapmayı düşünüyorsunuz. Onu memnun edeceğinizi biliyorsunuz ama bu harcama için bütçeniz de yeterince uygun değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
İkili bir görüşmenizde eksik kalmış bir şeyler var. Yeniden görüşme koşullarını aramalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed