Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Özel yaşamınızda veya yakınlarınızla ilişkilerinizde zihinsel ya da ahlaki dersler söz konusu olabilir. Maddi, manevi veya parasal açıdan aşırılıklara kaçmamalı, hayatı basite indirgemelisiniz. Herşeyin fazlası söylentilere neden olabilir. Duygularınızdaki veya planlardaki bir değişiklik sizin için daha güvenli sonuçlar doğurabilir. Yakınınızdaki bir kişiyi şaşırtabilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
İletişimin güçlü olacağı aktif geçebilecek bir gündesiniz. Aktivite isteğiniz birçok kısa yol yapmanıza neden olabilir ve bu gezilerde yakınlarınızla görüşme fırsatı bulabilirsiniz. Yakın çevrenizle ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizi güçlendirmek için çaba harcayabilirsiniz. Birbirinize karşılıklı yardımcı olabildiğinizi görmek her iki tarafın da güvenini yerine getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Aşk hayatınızdaki problemlerden sıyrılmış durumdasınız. Partnerinizle ilgili hiçbir probleminiz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Erken saatler yakın çevrenizle aranızda bazı anlaşmazlıklara gebe. Anlaşmazlıkların sadece karşı taraftan kaynaklanmadığını görmeye çalışın. “Acaba nasıl anlatsaydım bu iletişim sorununu yaşamazdık” diye kendinize sormalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Mesleki konularda önemli bir dönem. Beklentilerinizi büyütebileceğiniz bu günlerde tutarlı ilerlemeli, esnek olmalısınız. İş hayatında daha net hareket etmeniz ve başarıya odaklanmanız yararınıza. İdealist işler çarpıcı biçimde öne çıkacaktır. Kendinizi gösterebileceğiniz koşullar üstlerle ilişkileri geliştirebileceğinizi gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Elinize aldığınız şu andaki iş, sizin mesleki çapınızı ortaya çıkartacak. Bu yüzden bu işe gerekli önemi göstermeli, zamanından önce çıkartmayı becerebilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Bugün merak ettiğiniz ruh eşinizle karşılaşma şansına sahip olacaksınız ve ilerleyen günlerde zihniniz bu konuyla meşgul olacak. Özellikle gün içerisinde katılacağınız iş toplantısında yeni projelerinizle göz dolduracaksınız. Bu sizi yeni anlaşmalara doğru götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Ne kadar çok paranız olursa o kadar harcıyorsunuz. Aileniz hesabınızı bilmediğiniz için sizi eleştiriyor ama destek olmaktan da vazgeçmiyor. Yakında işyerinizin size bir sürprizi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Belirleyeceğiniz tavrınızla bir olaya yön vereceksiniz. Çok sabırlı olmanız gereken bu olayda, biraz fazla tepkili davranışınız çok zarar verici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed