Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Duygusal ilişkilerinizde sezgileriniz sizi yanıltmayacak. Grup aktivitelerine veya bazı organizasyonlara katılmanız imajınızı güçlendirebilir veya ününüzü arttırabilir. Ufukta aşk var, duygularınızın bilinmesini sağlamanız olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Kendinize yönelme eğilimine girebileceğiniz bir dönem. Uzak bir tanıdığınızın sağlık sorunları, bugünlerde sizi harekete geçirebilir. Yakın bir arkadaşınızın iş sorunlarını çok edilgen bir tavırla yaşaması sizi üzüyor. Onun adına çözümler düşünüp üretebilirsiniz. Aile ilişkilerinizi yoğunlaştırma isteğiniz var. Sık ziyaretler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Gün içerisinde alacağınız bir miktar para sizi çok mutlu edebilir. Alışveriş yapmaya ihtiyacınız vardı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Seyahatler, bilgi edinme amaçlı buluşma ve görüşmeler, tanıtım niteliğindeki toplantılar, danışmanlık nitelikli olan işler biraz sıkıcı mahiyette olabilir. Nasıl olsa biliyorum diye değil acaba ne öğrenebilirim diye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Bazı belirsizlikler devam etse de, iyimserliğinizi korumalısınız. Duygularınızı ve sezgilerinizi daha güçlü biçimde kullanabilirsiniz. Kendinizi kısıtlamak yerine öncelik kazanacak eve ait başlangıçları ele alabilirsiniz. Zira bu dönem yuvada yaşanan değişlikler size bazı sorumluluklar getirdi. Ailenin desteği size yeterince rahatlık ve esneklik sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Zorlanmayacağınız işleri karabasan gibi görmemelisiniz. Birçok umudun size bağlanmış olduğu bir konumda görünüyorsunuz. Hatalı tepkiler olası kazançlarınızı en aza indirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Açık olmanızda yarar var. Çevrenizden gizlemeyi uygun bulduğunuz birtakım para ilişkileriniz, anlamsız yere çevrenizin sizi çok yanlış değerlendirmesine yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Bazı olayların fazlaca üstüne gidiyorsunuz. Bu şekilde sorunların çözüleceğine inanıyorsunuz. Bazı sorunların çözümü irade kadar da zamana endekslidir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed