Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Olayların kendi istediğiniz şekilde gelişmesi veya fikirlerinizin kabul görmesi konusunda kendinizi haklı görebilir ve ısrarcı olabilirsiniz. Ancak, öncelikle bazı soru işaretlerini yanıtlamanız gerekiyor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Arkadaşlarınızla fikir ayrılığınız yüzünden bazı gereksiz tartışmalara girebilirsiniz. Onları alttan almalısınız ve unutmayın kimseye düşüncelerinizi kabullendirmek zorunda değilsiniz. Ailenize karşı yapacağınız hatalardan kaçının ve kısa vadede onlarla iyi geçinmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Aşkı, sevgiyi ve saygıyı sonuna kadar yaşamak istiyorsunuz. Pembe hayallerinizin gerçekleşmesi için elinizden ne geliyorsa yapmaya kararlısınız. Fakat karşınızdaki kişi sizinle aynı fikirde mi? Bunu iyi düşünün. Sonucunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
İş veya görev değişikliği gündeme gelebilir. Değişik bir işle ilgilenmek canlılık verecek. Ancak yine de bilgi akşının önemli olduğunu hatırlayın. Sizdekini diğer insanlara da aktarıp herkesin verimli çalışmasını sağlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Sizin için önemli konular gündemde. Öncelikle eldeki kaynaklar konusunda çok daha dikkatli olmanız gerekecek. Yanlış kararlar almaya çok yakınsınız. Bir yandan da aileden gelecek destekler devam etmekte. Yerleşimle ilgili yeni adımlar atmak için uygun bir dönem olabilir. Özel hayatınızı ilgilendiren gelişmeler ve ortaklıklarda bazı sorunlar göze çarpacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Yaptığınız işten oldukça hoşnutsunuz. İş arkadaşlarınızla ortaya güzel çalışmalar koydukça iş yapma hırsınız artıyor. Ancak iş yerinizdeki bazı disiplinsiz davranışlarında canınızı sıktığını söyleyebiliriz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Para durumunuzda yavaş, yavaş da olsa her gün ileriye doğru bir gidiş var. Para darlığınızı, masrafları kısarak ve küçük ilave işler yaparak en aza indirmeye çalışıyorsunuz. Bugün hiç hesapta olmayan bir ödeme yapmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Yeni bir tanışmadan pek hoşnut değilsiniz, ama zaman sizi yanıltabilir. Peşin hükümlü olmak bazen yanılgıya düşmenize neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed