Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Bugün gerek özel ilişkileriniz gerekse çalışma yaşamındaki ilişkilerinizi gözden geçirmeli ve kişilerle aranıza bazı sınırlar çizmelisiniz. Duygusal anlamda bazı boşluklar yaşayacağınız gün geneli itibariyle yaşamdaki duruşunuzu sorgulayacağınız etkiler söz konusudur. Yine bu amaçla partneriniz ile yapacağınız konuşmalarda aşkı sorgulamak, sevgiyi konuşmak ve bunun için yapılacak fedakârlıkları belirlemek isteyebilirsiniz. Ancak şu noktada ilişkilerinizde ki gerginliği çalışma hayatınıza yansıtmamak birincil amacınız olmalıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mart 2018)
Aile içindeki yapay, geçici sürtüşmelerden endişeleriniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler siz hiç karışmadan ortadan kalkacak. Bir dostunuzdan kent dışına davet alacak, ama zaman ayarlayamayacağınız için gidemeyeceksiniz. Geçmişinizle ilgili derin bir hesaplaşmanız var. Bunu bugünlerde bir dostunuzla paylaşmaya kararlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Başkalarına yol göstermekten sıkılmaya başlamış gibisiniz. Çevrenizde olan bitenleri hemen duyuyorsunuz. Bir rehber gibisiniz. İnsanlar hep sizden yardım bekliyor. Ancak bugün kendi kendinize kalmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Borçlarınızı ödemek için bir kaynak bulmalısınız ve bundan sonra borçlanırken daha dikkatli olun. Diyet konusunda kararlı olmalı, kilo probleminize biraz dikkat etmelisiniz. Pozitif gelişmeler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
İlişkilerde başlayan olumlu hava ile yeni destekler alıyorsunuz. Edineceğiniz imkanlarla paylaşımlarınızı güçlendirebilir, ortaklaşa alanda yenilenmelere yakınlaşabilirsiniz. Aldığınız eleştirilerin ardından ortaklaşa bir konuyu tekrar gündeme getirmek için uygun bir atmosfer var. Aşk ilişkilerinde yaşanan güzel zamanları doyasıya yaşamaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mart 2018)
İş yerinizde patronvari tavırlar içine gireceksiniz. Bu tavır, kendinize yakıştırdığınız yeni imajla ilgili. Projeleriniz gerçekçi ve akıllıca olursa insanlar sizi ciddiye almaya hazırlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Bugün merak ettiğiniz ruh eşinizle karşılaşma şansına sahip olacaksınız ve ilerleyen günlerde zihniniz bu konuyla meşgul olacak. Özellikle gün içerisinde katılacağınız iş toplantısında yeni projelerinizle göz dolduracaksınız. Bu sizi yeni anlaşmalara doğru götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mart 2018)
Süreklilik arz eden olumsuz alışkanlıklar sizi borç-alacak konularında yeni kararlara yöneltebilir. Önümüzdeki günlerde kendinizi oldukça çaresiz hissedeceğiniz, ama doğrudan ilgili olmadığınız para tartışmaları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mart 2018)
Kendinizi genellikle haklı buluyorsunuz. Bu da kolay hata yapmanıza yol açıyor. Bugünlerde bir ilişkinizde, üzüntülü pişmanlıklar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed