Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Kendinizce haklı olmanıza veya aklınızda oldukça parlak fikirler olmasına rağmen, karşınızdaki kişiler bu düşüncelerinize katılmıyor, hatta neden bahsettiğinizi dahi anlamıyor olabilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Belli konularda ilerleme sağlamak veya somut adımlar atmak istiyorsak sabah saatlerini tercih etmeliyiz. Her ne kadar biraz kasvetli, gergin veya baskı altında hissetsek bile, günün daha verimli kısmı bu saatler olacak. Öğle sonrası saatlerde Ay’ın konumu kararsızlıkları, belirsizlikleri veya dalgınlıkları ön plana getirebilir ve yanıltıcı durumlara ve kararlara açık olabiliriz. Ancak, günü doğru yorumlayabilmek için dünün etkilerini de mutlaka bilmekte fayda var(dünkü yazıyı okumanızı öneririm). Ay’ın Yay’da olması ve konumu, yurtdışı bağlantılı işlere, yabancılarla ilişkilere, eğitim, hukuk, inançlar ve felsefelerle bağlantılı başlıklara açık iki günde olduğumuza işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Sizi yanlış değerlendirmeye eğilimli insanlara kendinizi anlatma çabalarınız pek sonuç verecek gibi görünmüyor. Akraba ilişkilerinde içe kapanık biriyle yakınlaşmalarınız söz konusu, ona katkılarınız olabilir. Duygusal etkilenmelerin yoğunlaşacağı bir gün. Genellikle duyarlı olduğunuz konulara şu günlerde kapalı durmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Ailenize düşkünlüğünüz artacak. Onların sevgisini kazanmak için yeterince çaba harcamadığınızı düşünüyorsunuz. Ama aileniz her zaman sizin yanınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Eşinizi de alıp uzaklara gitmek ya da en azından bir süre için her şeyden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bugün bunun için fırsat da çıkabilir karşınıza. Ama “ince eleyip sık dokuyayım” demekten bu fırsatları kaçırırsanız hiç şaşmayın. Biraz daha rahat olun. Detaylara takılmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Artık parasal durumunuza göz atmanız gereken süreçler söz konusu. Ani para girişleri ve çıkışları öne çıkarken, dikkatli olmanızda yarar var. Yaratıcı yanlarınızla yeni kaynaklar elde edebileceğiniz fırsatlar üzerinde durmalısınız. Ancak başkalarından beklediğiniz destekler gecikecektir. Ödemelerinizi yeniden planlama becerisi göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Temponuzu arttırmanız bir işe yaramayacak. Aksamalardaki neden başka ve nihai bir çözüm istiyor. Programlamanın yeniden ele alınması gerekiyor. Bunu oturup ortak bir düşünce ve karar birliği içinde çözeceksiniz. Ama biraz zaman alacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Beklemediğiniz bazı aksaklıklar ortaya çıkabilecektir ve bugün ani girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Özverili davranışları biraz ertelemeniz, dostluk ilişkilerinizde düzgün elemeler yapmanızı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed