Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Olumsuz planlar içinde olmanız mümkündür. Çevreniz, planlarınızı hoş karşılamayabilir. Size doğru olarak gözüken durumlar pek o kadar doğru olmayabilirler. Harekete geçmeden önce başkalarının görüş açılarını da değerlendirmeye çalışmalısınız. Özellikle işinizle ilgili sorunlarınız varsa, sorunun sizin psikolojik yapınızdan ya da yorgunluğunuzdan kaynaklandığını hesaba katmalı ve moralinizi bozmamalısınız. Sakin bir gün geçirmeye hazırlanmış olabilirsiniz fakat gelişmeler gününüzü hareketlendirecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ekim 2020)
İlgi çekicisiniz. Bu size kolaylıklar getiriyor. Bir konudaki gereksiz ataklığınızla ilgili eleştiriler alabilirsiniz. Bu eleştirilere vereceğiniz olumlu tepki sizi kazançlı çıkartacak. Son günlerde yenemediğiniz tedirginlikler, birtakım iç hesaplaşmaları gerektirebilir. Bugünlerde içinizi ısıtacak yeni, yeni tanışmalar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Kartınız Bilim... Bugün ateşli bir aşık olabilirsiniz. İçsel olarak kendi yapınızla yüzleşiyor ve partnerinizle enerjinizi uyumlu şekilde paylaşıyorsunuz. Heyecan dolusunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Önünüzde beliren karanlık tünele girmekten çekiniyorsunuz. Ama zekanız ve cesaretiniz size fener olacaktır. Yeni insanlar tanıyarak geliştireceğiniz ilişkiler size işinizde sağlam ve kuvvetli bir ze-min hazırlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Sahip olduğunuz nakit kaynakları korumanız zorlaşabilir. Beklenmedik yeni harcamalar yanında aniden ortaya çıkan ödemeler olacaktır. Bu şartlarda daha ekonomik olmanızda yarar var. Biraz çaba ile daha alternatif kazançlar yaratabilirsiniz. Zira iş hayatında daha akıcı bir dönem başlıyor. Çalışma kapasitenizin üstüne çıkacağınız fırsatlar yaratılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Bugün işyerinizde farklı konulara el atmak için zaman bulacaksınız ve fiziksel enerjinizi değişik alanlara taşımak isteyeceksiniz. İş yerinizde başarılı bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Partnerinizden alacağınız bir haber duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Olayları çok fazla büyütmeyin. İlişkinizi sorgulamaktan vazgeçin. Aslında duygularınızı anlatabilir ve isteklerinizi rahatça söyleyebilirsiniz. Böylece ilişkiniz bir dengeye oturabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Bugünlerde bir alışveriş konusuyla ilgili olarak bazı kişilere eleştiriler yönelteceksiniz. Bazı yerlere gerekli görüp ulaştırdığınız paraları geri toplamakta güçlük çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Sosyal faaliyetler açısından son derece yoğun bir gün geçireceksiniz. haberleşme trafiğiniz çok hızlı olacak. Kime ne zaman ne sözü verdiğinizi hatırlayamadığınız anlar yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed