Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Bugün ayaklarınızın yere sağlam bastığı dengeli bir gününüzdesiniz. Çevrenizdeki kişilerle uyumlu bir iletişim içindesiniz. Size birçok yeni haber ulaşabilir ve öğreneceğiniz bazı şeyler sizi sevindirebilir. Sevmediğiniz birisinin kötü bir durumda olduğu haberini de alabilirsiniz. Karşı cinsin istek ve düşüncelerini sezgisel olarak anlayıp, gereken karşılığı verebilecek yapıdasınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Yengeç burcu Marsın etkisiyle yaşadığı sorunlardan ve kötü günlerden kurtulmaya başlayacak. Çevrenizdeki dostlarınız ve ailenizin yakın ilgisi karşısında duygusal anlar yaşayacak ama kendinizi daha kısa zamanda toparlamaya başlayacaksınız. Uzun zamandır halledemediğiniz bir probleminizi ailenize açacaksınız ve onlar yardım etmek için elinden geleni yapacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Dedikodu sever yönünüz ağır basıyor ve insanların yüzüne gülüparkasından konuşuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Sporla kuracağınız dostluk sizin daha sağlıklı yaşamanızı sağlayacaktır. Yaşınıza göre giyinmeye özen göstermelisiniz. Sizden yardım talep edenlere yüz çevirmeyin. Aşktaki hareketsizlik hâlâ devam ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Biraz karışık ve korku yaratan etkiler altındasınız. Geçmişi bağlayan konularda sizi yıpratan olaylar öne çıkabilir. En azından sabırlı ve iyimser olduğunuzda daha verimli aktiviteler içinde olabilirsiniz. Başkalarına yardımcı olunabilecek kollektif bir çalışma size ihtiyacınız olan tatmini sağlayacaktır. Sosyal çalışmalarda destek alacağınız ilişkiler yapıcı sonuçlar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Eylül 2019)
İşinizi hemen hemen her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. İş bağımlılığınız, çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle birleşince her şey yolunda gidiyor. Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Bugün biraz flört etmeye ihtiyacınız var. Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. İş yaşamınızda hırslı ve öfkeli davranmaktan kaçınmanız gerekiyor. Yoksa kayıplar olabilir. Onun yerine yeni projelere odaklanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Yeni kaçınılmaz harcamaların miktarı, aile içinde bu kaçınılmazlığı yeniden tartıştırmanıza neden olacak. Tahsilat konularındaki problemler kent dışı yolculuklar yaptırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Hobilerinize yaptığınız harcamaların aldığı tepkileri unutmuş gibi görünüyorsunuz. Bugünlerde yapmayı düşündüğünüz bazı harcamalar evle aranızı açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed