Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Size kendinizi suçlu hissettirmeye çalışan kişiler olabilir. Diğerleri için yapmak istediğiniz şeyler konusunda ön plana çıkmalısınız. İşlerinize karışan kişilere izin vermeyin. Amaç ve hedefleriniz var. Durmanız gerekmiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün genelinde destekleyici bir zaman dilimindeyiz. Olgun veya konusunda uzman ya da tecrübeli kişilerden akıl, yardım veya tavsiye alabiliriz. Bazı planlarımızı uygulamaya koymak veya girişimlerde bulunmak için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, ortam sertleşiyor, gergin etkiler devreye giriyor. Uzlaşmakta zorlanabiliriz, rahatsız edici durumlar veya ufak tefek sakarlıklar ya da rahatsızlıklar ön plana çıkabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Önümüzdeki günlerde yapacağınız bir ödemede kolaylıklarınız var. Özel dostluklarınız var. Çok önemsiyor, birçok değerinizin önüne koyuyorsunuz. Son günlerdeki düşünceli durgunluğunuzun bu ilişkilerle bir bağı var gibi. Önümüzdeki günlerde yapacağınız bir ödemede kolaylıklarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Kartınız Şüphe... Hayatınızla ilgili şüpheleriniz baskın. Gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizin gerçekleşmeyeceğinden şüphe ediyorsunuz. Ancak siz başarırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Tek başınıza yapacağınız önemli işlerde çok daha yaratıcı ve verimli olma şansınız var. Eğer her kafadan ayrı sesin çıktığı ortamlarda kalırsanız fikirlerinizin çarpıtılması ya da başkalarına yar olması söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Duygusal paylaşımlar ve ortak para konuları üzerinde duracaksınız. Sizin dışınızda gelişen her konu dikkat gerektirmekte. Eşle olan para konuları ve ortak harcamalar önem kazanabilir. Eşin duygusal durumu ise ayrı bir problem olarak karşınıza çıkmakta. Aynı zamanda borç alacak konularınızı yeniden tanzim etmeniz gereken şartlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Size odaklı güzel düşüncelerin arkasında iş deneyiminiz ve bilginiz var. Fedakar çalışmalarınız, yakın bir zamanda çok sevineceğiniz şekilde karşılığını bulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Karşı konulmaz bir aşka yelken açtınız. Çoktandır aradığınız kişiyi nihayet bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Hissettiklerinizi onunla paylaşmanız onu şımartmıyor, aksine biraz daha mahcup ediyor. Kariyer planlarınız, sizi bazen doyumsuz yapabiliyor. Son günlerde biraz hırs yaptınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Maddi konularda şanslı bir gündesiniz. Yaptığınız bir işin karşılığını fazlasıyla aksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz. Son günlerin yorgunluğu ciddi anlamda bir dinlenmeyi gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed