Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2021)
Özellikle ortak sorunlarınız çerçevesinde diğer fertlerle tartışmalara girebilAile ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklara karşı açık olacaksınız. irsiniz. Çocukça davranışlarda bulunmaz veya engellerseniz, bu gibi tatsızlıkları önleyebilirsiniz. Bilgi ve öğrenme isteğiniz gün geçtikçe artıyor. Maddi konularda hesapsız davranmamaya daima özen gösterin, sonuçlar çok farklı olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mart 2021)
Sevinçli günler geçiriyorsunuz. Yakın çevrenizde sizi çok mutlu eden üstün başarılar var. Bunlardaki yadsınamaz payınız sizi mutlu ediyor. Alacağınız bir haber bir yolculuk yapmanıza neden olacak. Bu yolculuktan yaşamınızla ilgili yeni kararlarda dönebilirsiniz. Buna çevrenizdeki insanların çabaları da çok yardımcı oldu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2021)
İşiniz ve özel hayatınızda keyfiniz yerinde. Bu kadar yoğun ve güzel bir günün içerisinde iken kişilik çatışması her şeyi berbat edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2021)
Paranın öneminin ve parayla yapabileceklerinizin farkındasınız. Ancak bu farkındalık bazen hırslanma nedeni olabiliyor. Belki de bugün paranın varlığıyla değiştirilemeyecek olan şeylerin de farkına varmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2021)
Sizi kısıtlayan konulara karşı beklemede kalmanızda yarar var. Hareket geçmekte zorlanacak ve olayların ağırlığını daha fazla hissedeceksiniz. Biraz esnek olmaya bakmalı şartlara uyum göstermelisiniz. Duygusal sıkıntılarınızı ise bilinçli bir şekilde sorgulamanız gerekecek. Aksi halde kontrol edilemeyen durumlar yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mart 2021)
İnatçı bir tarafınız var. Bu, işle inatlaştığınızda yararlı oluyor, ama insanlarla inatlaştığınızda ilişkinin de, işin de önünü tıkıyor. Böyle bir tecrübeyi dün yaşamanıza karşın bugün de aynı şekilde davranmaya hazırsınız. Değişmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2021)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mart 2021)
Paylaşmacı kişiliğinizin semeresini topluyorsunuz. Dostlarınız yüklü paraya gereksindiğiniz şu günlerde destek olmak için üzerinize koşuyorlar. Bir banka kadar krediniz var. Üstelik onun gibi parayla kazanılmamış.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mart 2021)
Hatalı bir adım atıyorsunuz. Sizi bu konuda ısrarla uyaran birisi var. Onu dinlemeniz gerekiyor. Sonra son pişmanlık fayda etmeyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed