Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Kafanızdaki bazı konular netleşmediği sürece yaşamınıza renk gelecek gibi gözükmüyor. Finansal ilişkileri beraber yürüttüğünüz kişilerle aranızdaki kutuplaşma ev ve aile hayatınızda da gerginliklere neden olurken aslında farkında olmadan attığınız adımlar bütün bunları yaşamanıza neden olmaktadır. Bugün kazançlarınızı toparlamanız gerekmektedir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Yakın çevrenizle ilişkileriniz ön plana gelirken yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Kafanızda birçok düşünce var ama bunları pratik biçimde ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde iletişim, hareket ve ilişkiler dikkat çekiyor. Bu gün yenilik yapma isteğiniz artarken, yeni fikirlerinizi engellere karşın uygulamaya koyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Aşık olduğunuz kişi ile romantik saatler yaşayacaksınız. Ancak aşkınıza hükmetmeyi denemeyin. Sahiplenme duygularınız yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Bugün felsefi konularda fikir beyan edebileceğiniz, neden ve nasıl gibi soruların zihninizde uçuşacağı, cevapları bulmakta zorlanmayacağınız, bu fikirler sayesinde diğer insanlara da faydalı sağlayacağınız bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Araştırma ve incelemeye dayalı tüm işlerinizin üstesinden rahatça gelebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle akademik uğraşlarınız başarı getirebilir. Bakış açınızı zenginleştirecek yeni alanlara adım atabilirsiniz. Kişisel gelişiminiz açısından faydası olacak bazı kişilerle bir araya gelebilir, keyifli sohbetler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Akşama doğru önemli bir telefon gelebilir. Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2020)
İdareli davrandığınızı sanıyorsunuz ama hiç de idareli değilsiniz. Ucuz alış veriş nedir bilmiyorsunuz. Bir yakınınızın sürekli desteği sizi rahatlatıyor ama daha sorumlu davranmanız bekleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Bazı duyumlara daha temkinli yaklaşmanızda yarar var. Bu akşam alacağınız bir bilgiye göre bazı değişikliklere, bazı sorgulamalara girmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed