Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Bugün maddi konularda bazı kişi ve olaylarla zıtlaşabilir, bununla ilgili hak arama yoluna gidebilirsiniz. Bunu yaparken öfkeyle hareket etmemeniz, olaylara sağduyulu yaklaşmanız karşı tarafın sizi daha kısa bir sürede anlamasını sağlarken sizin de alacaklarınızı daha kısa vadede temin etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca geçmişten gelen hatalarınızla ilgili kendinizi acımasızca bir sorguya çekebilir, geçmişin faturasını sadece kendinize ödetebilirsiniz. Hatalar biz insanlar için kaçınılmazdır ancak onlardan ders aldığımız sürece bize bilgelik yolunda rehberlik ederler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Bugün diğer günlere göre daha canlısınız. İçinizde yeni hevesler uyandı. İkili görüşmelerde sezgileriniz size yardımcı olacak. Her hangi bir engelle karşılaşmadan sorunlarınızın üstesinden geleceksiniz. İkna kabiliyetinizi kullanarak arkadaşlarınızı akşama bir yerlere gidip eğlenmeye ikna edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2018)
AŞK: Partnerinize karşıçok önyargılı davranışlardabulundunuz. Şimdigönlünü almaya çalışmanızyersiz. Sabırlı davranın.PARA: Maddi açıdanhızlısınız. Harcamakkonusunda çok isteklisiniz ancakkazanmak konusunda pek istekligörünmüyorsunuz bugünlerde.SAĞLIK: Psikolojik açıdan kendinizi pekolumlu hissetmediğiniz bir zamandasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Sevgilinizle yaşayacağınız görüş ayrılıkları konusunda dikkatli olmanız gereken bir gün. Eğer kalbiniz boşsa bugün uzun soluklu bir ilişkiye adım atmak için şans ve yıldızlar sizden yana. Çevrenizdeki insanlara çok güveniyorsunuz. Bu konuda daha dikkatli olmanız gerektiğini unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Ortak para konuları ve yatırım planları öncelikleriniz arasında yer alıyor. Son dönemde başkalarının paralarına ait sorumluluklar sürerken, kısıtlı şartları zorlamamalısınız. Destek almanızın zor olduğu bu dönem, miras ya da sigorta türünden beklenmedik ödemeler öne çıkabilir. Düşüncesizce adımlarınız her açıdan kaynaklarınızı zorlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Şubat 2018)
El üstünde tutulmanıza karşın, sürekli doyumsuzluk içindesiniz. Sınır tanımayan bir hayal gücünüz var. Bu özelliğiniz yazık ki, iş hayatınızda size artı puanlar yazdırmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Onunla ilgili her gün yeni bir duyum alıyorsunuz. Bu sizi, farklı birtakım kararlar almaya yöneltebilir. Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor. İş ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Epeyce bir zamandır birikimlerinizi eritiyorsunuz. Bunun yerine masraflarınızı azaltma yolunu seçebilirsiniz. Sizi üzecek bir para kaybı görünüyor fakat bunu geri kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Fazlaca önemli olmamakla birlikte çevrenizle aranızda fikir ayrılıkları görülebilir. Olaylar karşısında fazlaca etkilenmeye yatkınsınız ve olaylara duygusal tepkiler verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed