Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2021)
Karşılaşabileceğiniz engeller, zorluklar sizi engellemekten çok adeta harekete geçmeniz için kamçılıyor. Aşk hayatında bazı üzücü olaylar yaşayabilirsiniz. İstemediğiniz bitişler ve ayrılıklar olabilir. Ama kendinizi bırakmamanız ve mücadele etmeniz gerekiyor. Fakat sonra mükemmel denebilecek ilişkiler içinde olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Şubat 2021)
Genel anlamda güzel bir gün geçireceksiniz, her ne kadar bazı aksiliklerle karşılaşsanız da. Bugün yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli cesarete sahipsiniz. Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir. Bugün canınızı sıkacak haberler alabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten çekinin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2021)
Rahatınıza çok düşkün olmanızdan dolayı bugün ruh haliniz zinde. Oldukça mutlusunuz. Bugün sizleri sağlıklı bir gün bekliyor denilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2021)
Ev konusunda eşinizden çok şey bekliyorsunuz. O ise sadece hizmet edilmeyi istiyor bu günlerde. Çatışmayı bırakın. Ona, geleceğe yönelik planlarınızdan, yaşamın sizin için ne anlam ifade ettiği gibi şeylerden bahsedip, dünyevi konuları unutun. Bu iletişim, ilişkinize sevgiyi çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2021)
İş hayatına vurgu yapan gelişmeler var. Başarılı olma arzunuz sizi oldukça girişken kılıyor. Ancak artan sorumluklular karşısında daha yapıcı olmanız gerekebilir. Ãœstlerle ilişkiler de eklenince duygusal olarak gergin olabilirsiniz. İşinizle ilgili eğitim çalışmalar ise olumlu ilerlemekte. Bu dönem amaçlarınız ve parasal konular öncelikli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Şubat 2021)
Bugünlerde, düşünce sahibi yetkin insanlarla, bol fikir üreten maceracı insanlar arasında doğru seçimler yapmanız gerekiyor. Değişik düşünceler içindesiniz. Bu, sizi biraz da ilgi konusu yapıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2021)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Şubat 2021)
Maddi konularda sabah saatleri küçük bir girişimde bulunabilirsiniz yada bu konularda kararlar alabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok hesaplı davranmayı tercih edecek ve harcamalarınızı dengeleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Şubat 2021)
Bazı yenilenme düşünceleriniz, eksik bilgilenmelerle ivme kazanabilir. Bu bilgileri yerinde değerlendirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed