Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Bu hafta uzun süredir devam eden maddi ve finansal gelirlerinizle ilgili sorunları yeniden kontrol etmeniz tekrar üzerinde düşünmeniz gerekebilir. Bütçenizde gelir-gider dağılımını bir dengeye oturtamadığınız sürece bu gibi olayları hayatınızda tekrarlı olarak yaşamanız mümkündür. Sizlere tavsiyemiz finanse ettiğiniz kaynakları koruyup çoğaltma yoluna gitmeniz. Aksi halde geciktirilmiş bütün sorunlar ileride yaşamınıza daha da büyük sıkıntılar getirecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Ataklığınız bugün başınıza dert açabilir. Sizi ilgilendirmeyen bir konuya müdahaleniz size bir yük getirebilir. Yakın bir arkadaşınızın sizin desteğinize ihtiyacı var. Siz ise bugünlerde ondan biraz uzaklaştığınızı hissediyorsunuz. O kendi dünyasıyla çok meşgul olduğu için gözü kimseyi görmüyor. Bu özelliğini yeni fark ettiğiniz için biraz hayal kırıklığı yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Bekarlar için bugün hayat arkadaşı seçimi arifesi. Sizler tam anlamı ile aşkı ve mutluluğu hak eden kişilersiniz. Değişime hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıkıi düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir. Mantıklı hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Bazı belirsizlikler devam etse de, iyimserliğinizi korumalısınız. Duygularınızı ve sezgilerinizi daha güçlü biçimde kullanabilirsiniz. Kendinizi kısıtlamak yerine öncelik kazanacak eve ait başlangıçları ele alabilirsiniz. Zira bu dönem yuvada yaşanan değişlikler size bazı sorumluluklar getirdi. Ailenin desteği size yeterince rahatlık ve esneklik sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
İş bağlantılarınızdaki sürpriz karışıklıklar, bir arkadaşınızın da omuz vermesiyle yakında bir düzelme trendine girecek. Objektif yaklaşımlarınız var. İlişkileri bu anlayış içinde yürütüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Gerek aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Bugün iş yerinde küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Kişisel gelirinizi ve parasal durumunuzu etkileyen hızlı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ani kararlar ve riskler sözkonusu olurken daha dikkatli olmalısınız. Parasal konularda ve ilişkilerinizde güvenin ön planda olabileceği bir gündesiniz. Eğer borç alacak ilişkileriniz varsa çok daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Bazı problemleri dev aynasında görüyor ve problemden o boyutta etkileniyorsunuz. Yakında vereceğiniz yanlış bir kararla bunu sonradan anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed