Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ekim 2020)
Şu sıralar iş dışı sorumluluklarınıza yoğunlaşabilir ve her bir detayla meşgul olabilirsiniz. Ancak unutmayın ki; her an her şey değişebilir. Bu nedenle ani ya da radikal kararlar almamaya özen gösterin. Zira son anda gelişecek olaylar planlarınızı bozabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ekim 2020)
Akıcı, rahat, kendinizi kolayca ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi sınırlandırmadan hareket etmeli, değişikliklere direnmemelisiniz. Yeni tanışmalar mümkün. Başkaları ile paylaşımlarınız duygusal ya da maddi olsun dikkat çekici olabilir. Özellikle sabah saatlerinde hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Düşüncelerinizi geniş tuttuğunuz oranda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Gün içinde ortaya çıkan değişikliklere açık olmalısınız. Esneklik çok yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ekim 2020)
Kartınız Erime... Evli olanlar çeşitli nedenlerden dolayı bazı tartışmalar yaşayabilirler. Tartışmalardan uzak durmayı yeğleyiniz. Bekarlar için aile fertleri ile tam bir uyum sözkonusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ekim 2020)
Dolunay iş hayatınızı etkileyecek bazı gelişmeleri gündeminize taşıyabilir. Bazı temel fikirsel ayrılıklar orta noktalarda buluşmayı engelleyebilir. İşe ayırdığınız zaman ile eve ayırdığınızı dengelemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ekim 2020)
Yaşadığınız hareketli sürecin ardından hedefleriniz yön değiştiriyor. Gün ortasından sonra daha kararlı olmaya adaysınız. Sosyal olaylara sorumluluklu yaklaşabilir biraz da karamsarlıkla dolabilirsiniz Ancak hayatınıza keyif getiren arkadaşlıklar, sevgi ilişkileri adına yaptığınız fedakarlıklar tüm paylaşımlarınızı olumlu yönde etkileyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ekim 2020)
Bu çabanızla yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşle ilgili gösterdiğiniz istikrar, takdir topluyor. Bunun sizi tetikleyip eforunuzu arttıran bir etki yarattığı imajı veriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ekim 2020)
Bunu karşılıksız bırakmanız yanlış fikirlere neden olabilir. Şu sıralar kısa ve samimi ilişkiler sizin için daha tatmin edici olabilir. İşyerinde yaşadığınız ve altından kalkması zor gibi görünen sorunları bir arkadaşınızın desteği sayesinde aşacaksınız. Aileden birinin kişisel sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ekim 2020)
Sıkıntıları atacaksınız. Şansınız yaver gidecek. Şansınızın size kısa vadeli güldürü oyunları oynadığını görmeniz gerekiyor. Sıkıntısız döneminiz bu kez sizi de şaşırtacak kadar kısa sürecek
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ekim 2020)
Size yakın bir aile bireyiyle bu konuyu konuşmanızda fayda olabilir. Çekingenliği bir kenara bırakmanız gerekiyor. Desteğe ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed