Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Bunu farkettiğiniz an kontrollü davranmalı ve risk oluştturan konularda aşırı atılgan davranmamalısınız. Sosyal ilişkilerinizde sizi tatmin etmeyen bir taraf hisesederseniz, böyle bir durumda yeni uğraşlar zamanınızı çok daha renkli geçirmenizi sağlayabilir. Hareketli olmanın getirdiği yararları yaşayan biri olarak bu sıkıntıyı hiç farketmeyebilirsiniz.. Evliyseniz eşinizle aranızda iyi iletişim dahi olsa zaman zaman tartışabilirsiniz. Onun yakınlığına ve sevgisine ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmaması sizin için hep sorun olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Genel olarak isteksizlik içine gireceğiniz bir gündesiniz. Özellikle evinizle ve ailenizle ilgili çeşitli sorunlar gündeme gelebilir. Son derece enerjik olmanıza rağmen yoğun temponuz sizi yıpratabilir. Akşam saatlerinde yaşacağınız olumlu bir gelişme üzerinizdeki tüm gerginliği ve sıkıntıyı atacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Dostlarınızla beraberken oldukça güzel vakit geçiriyorsunuz. Ancak ailenizle de ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Yakın çevrenizle iletişim sorunları yaşayabileceğiniz bir gün. Bakış açınız tam olarak anlaşılmayabilir. Doğru kelimeleri seçip, anla-şılır olmaya özen gösterin. “Yılmadan gerekiyorsa sabırla bir kez daha anlat” diyor gökyüzü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Kendinizi duygusal olarak kırılgan ve hassas hissediyorsunuz. Bu dönem önemli yenilenmeler yaşamanıza rağmen bazı kabullenmeler içindesiniz. Ruhsal olarak yeni bakış açısı içinde olmak, başkalarına yararlı konulara yönelmek sizi tatmin edecektir. Ancak gruplar içinde fedakarlık göstermeniz gereken temalar ve kontrol dışı faktörler zorlayıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Bugün iş hayatınızda acele kararlar almak durumunda kalacaksınız. Bu da sizin mizacınıza uymadığı için heyecanlanacaksınız. İşyerinizdeki yakın arkadaşlarınızdan yardım isteyeceksiniz. Telaşlı başlayan iş gününüz akşana doğru sakinleşecek ve herşey yerli yerine oturacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Sevgilinizin barış girişimlerine tepkisiz kalışınızın duyguların bitmesi olarak değerlendirilmesi, daha anlamlı bulunabilir. İş yerinde disiplin ve organizasyon gerektiren islerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat, yine de rahatlığınızı ön planda tutmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Bugünlerde maddi durumunuz iyice bir düzene girmiş gibi görünüyor. Aile içinde denetimden çıkmış olan harcama furyasının nihayet önünü kesebildiniz. Yakında bir para haberiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Eylül 2020)
Bugünlerde yorucu sosyalliklerden uzak durmanızda yarar var. Akşama size gelecek olan konuklarınızdan ilginç haberler alabilirsiniz. Bunları birer dedikodu olarak değerlendirmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed