Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
İlişkilerinizi ve sosyal konumunuzu gözden geçirmeniz için iyi bir gün. Kural ve kanunlara karşı gelme fikri aniden doğabilir veya bir olay sizi kızdırabilir. Duygusal ilişkiniz bitti bitecek derken karşı tarafın özverili tutumuyla düzeliyor. Duygusal hayatınızdaki çalkantılı durumlar sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecektir. Duygularınız başta olmak üzere birçok konuyu ele almanız gerekecek. Çok yoğunsunuz bu da çok faaliyette olacağınız anlamında. Kendinizi yormamaya çalışın. Bu arada, sinir gerginliği yüzünden sevdiğniz kişinin kalbini kırmaya hiç gerek yok.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Köklü değişiklikler için çok kolay adım atamıyorsunuz. Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var, olumsuz ihtimaller harekete geçmenizi engelliyor. Yakın bir arkadaşınızın sizinle ilgili önerilerini dikkate almanız, önemli bir konuda işinizi kolaylaştıracak. Ertelediğiniz bir görüşme bu akşam yine gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
AŞK: Bugün öz gezegeniniz Neptün'den kaynaklanan her türlü zorluğa göğüs gereceksiniz.Bunun için dış çevrelerden gelen olumsuz tepkilere kulak tıkamanızda fayda var. PARA: Hayal kırıklığı yaratacak düşler kurmayın. Her ne kadar geçim sıkıntınız olsa da gerçeklerle yüzleşmeyi bilmelisiniz. SAĞLIK: Bünyeniz bugün çok nazik. Üzüntüye kapılarak aniden hastalanabilirsiniz. Korkularınızı yenecek olursanız büyeniz güçlenecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
İçinde bulunduğunuz ilişkinin günlük iniş çıkışlarını sıkıca izleyip dengenizi korumaya çalışın. Aşk hayatınızda yaşadığınız sorunların neler olduğunu inceleyin. Ona göre hareket edin. Bugün yaratıcı fikirleriniz ve kendinizden emin tavrınızla bütün işleri başarıyla tamamlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Yeni konular ve getirdiği iyimser bir bakış açısı ile güne başladınız. Düşüncelerinizi zenginleştirmek, yeni çevrelere girebileceğiniz olanaklar bulmakta şanslısınız. Başkalarının görüşlerinden yararlanabileceğini imkanlar da bulabilirsiniz. Eğitim ve olumlu haberler ise size iyimserlik taşıyor. Sizi yenileyecek gelişmeler şans getirici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
İş yaşantınızda genel olarak doyumlu görünmenize rağmen, bugünlerde belli bir isteksizlik içine girebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak, aksamalardaki sorumlulukları paylaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Aşk hayatınızda partnerinizle aranızda ortaya çıkabilecek çatışmalardan uzak durmalısınız. Olayların büyümesine imkan vermeyin. Kendinizi oldukça öfkeli hissetseniz bile sinirlerinize hakim olun ve hoşgörülü davranın. İşinizle ilgili oldukça önemli kararlar almak üzeresiniz.f
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Mali açıdan kendinizi güvende hissediyorsunuz. Harcamalarınızı azaltmanız ile maddi açıdan bir rahatlama dönemine girdiniz. Bugünlerde kendiniz yada sevdikleriniz için harcamalara girişebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Sağlamcı ve sert olduğunuzu söyleyenler sizi etkilememeli. Dağınık ve duygusal biri olduğunuzu kabullenmelisiniz. Dışardan betimlemeler bazen yanıltıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed