Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Bazı konularda özgün bir yol bulmanız gerekebilir. Maddi ya da fiziksel olarak sizi nelerin mutlu ettiğini bulmanız gerekiyor. Yapacağınız şeyler üzerinde sizden yaşça küçük veya büyük kişilerin ya da çocuklarınızın etkisi olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Bu günlerde sinirlerinizi biraz dinlendirmeniz gerekiyor. Son günlerde bir hayli gerilimli olaylara tanık oldunuz. Akşama doğru bir yemek daveti alabilirsiniz. Bu yemekte tanıştırılacağınız biriyle ilerde bazı ortak çalışmalarınız olabilir. Bununla ilgili ipuçlarını bu akşam görebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili endişelerinizi gidermek için bir uzmandan yardım alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Bugün tartışmaya açık konular bulacaksınız. Ancak kavga etmekten sakının. Özellikle yakın çevrenizde ailenizi ve sizi çekemeyenleri keşfedeceksiniz. Bunun bedelini ağır ödemek istemiyorsanız dinlemekle yetinin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Arkadaşlar arasındaki diyaloglar istenmeyen noktalara taşınabilir bugün. Gücünün farkında olanlar, içinde bulunduğunuz sosyal çevrenin dengesini bozabilir. Baskı yapmaya çalışan kişilere karşı biraz daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Sizi iyimser ve girişken kılan gelişmeler var. Yabancılarla bağlantılı konulara odaklanarak yol alabilirsiniz. Kendinizi özgür hissedeceğiniz yeni ilgi alanları konular içinde yer alabileceksiniz. Başkalarından çok şey öğrenebileceğiniz konular entelektüel alanda size yenilikler katabilir. Hayatınızı zenginleştirmek adına kararlı olmayı başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Nisan 2019)
İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kimselerle fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Çevrenizde olumsuz bir ortam var ve sizden bundan etkileniyorsunuz. Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz. Konuları değerlendirirken bazı ayrıntıları gözünüzden kaçırabilirsiniz. Konuları istediğiniz gibi net düşünmeyebilir ve konsantrasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendiremeye bilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Alışkanlıklarınız bugün size tatsızlıklar yaşatabilir. Bazen parayla bütün ilişkiniz kopuyor gibisiniz. Ulaşamadıklarınızla bu denli kavga içinde olmanız, küçük kazanımsızlarınızı da değersizleştirebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Gönlünüzü sürekli hoş tutan bir arkadaşınızın, çıkarcı olduğuna dair duyumlar alıyorsunuz. Bunu dikkate alıyor, ama bu konuda onunla konuşmayı onur kırıcı bir davranış olarak görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed