Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Hedeflerinizi uygulamaktan vazgeçmemelisiniz. Duygusal tepkiler verebileceğiniz, tartışmalı ortamlara girebileceğiniz günlerdesiniz. Bitirilmemiş işler ya da planlar da gerginliğe neden olabilir veya üzerinizde baskı yaratabilir. Önceliği tamamlama faaliyetlerine vermekte fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Genel olarak kendinizi rahat ve mutlu hissedeceğiniz bugün , sabah saatlerinde bir gerilim yaşamanız olası. Bu gerilimin etkisini öğleden sonra üzerinizden atabileceksiniz. Duygularınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz bugün insan ilişkilerinde oldukça güçlü olacaksınız. İletişiminizdeki bu artışı olumlu kullanmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Kartınız Örtünme... Kötü tecrübelerinizi ne kadar saklamaya, yok olmuş saymaya çalışsanız da onlar sizin hatıralarınız. Bunları kabullenin yoksa üzülürsünüz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Bugün ağzınız laf yapacak. Susmak yerine konuşup anlatmayı, açık ifadeler kullanmayı tercih edeceksiniz. Ancak bunun da bir ölçüsü olmalı. Dobralık eğer karşınızdakini incitmeyi hedeflememişseniz size kazanç sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Evde artan bir hareketlilik söz konusu. Aile içi ilişkilerin size destek vermesi ile yeni kararlar almaktasınız. Zira bu dönem eve yönelik yeni planlar peşindesiniz. Yeni bir yere yerleşmekle ilgili uğraşlara öncelik verebilirsiniz. Eldeki kaynakların daha dengeli kullanılması da önemli olmalı. Ailenizle olan ilişkilerin hareket kazanması söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Bugünlerde geçici bir durgunluk dönemi girebilir ve biraz dinlenmek için bundan yararlanabilirsiniz. Daha önceden başvurduğunuz bir işten haftanın başında görüşme isteği alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Yıldızınızın kısmet, şans yağdıracağı bir gün. Sevdiğiniz kişiye, geleceğe yönelik güçlü arzularınızdan, beklentilerinizden söz ederken olumlu davranmaya özen gösterin. Akşam saatlerinde heyecan verici gelişmeler olabilir. İşinizde değişik ve farklı konularda çalışmalar yapmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Para konularında tutarlı kararlarınızla rahat bir durumdasınız. Fakat yine de harcamalarınızda çok temkinlisiniz. Bugün eviniz için ufak tefek harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Şimdilik ilişkinizin bir tehlike altında olmadığını ona kanıtlamalısınız. Sevgiliniz güven istiyor. Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed