Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2021)
Bugün güçlüklerin arasında bazı fırsatlarda olacaktır fakat bunları yakalayabilmek için son derece güçlüklerden yılmamalı ve çok hızlı olmalısınız. Sizinle uğraşan birisine önemli bir ders vermeniz ya da onun hakkında ne yapacağınıza karar vermeniz olasıdır. Bugün karşılaşacağınız şeyler size, sizinle uğraşan kişi hakkında önemli bilgiler verebilirler ve bu bilgileri kullanarak söz konusu kişiyi oldukça sarsabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizle ilgili bazı kuruntularınız olabilir. Bunlara önem vermezseniz ilişkinizi sıkıntıya sokmazsınız. Birlikte olduğunuz insanın fazla üzerine gitmemeli ve her konuda onu rahat bırakmalısınız. Duyacağınız ya da daha önce duymuş olduğunuz bazı dedikodular sizi biraz endişelendirebilir. Bu gibi temelsiz şeylere dayanarak birlikte olduğunuz insanı bunaltmaya eğilimlisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ocak 2021)
İyimserliğiniz ve huzurunuz kimsenin gözünden kaçmıyor. Bunda, iş yaşamınızdaki olumluluklar kadar, yeni yaşadığınız ilişkinin de payı var. Bazı ailevi sorunlarınız dışında her şey yolunda sayılabilir. Sabah saatlerinde alacağınız bir haber sizi çok sevindirebilir. Bir arkadaşınızın yaşamını değiştirecek olan bu haber, dolaylı olarak sizi de etkileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2021)
Kartınız Boşluk... Planlı ve projeli hareket ediyor ancak ufak da olsa bazı konuları ihmal ediyorsunuz. Bu arada işinizle ilgili sorunlar çıkabilir. Bundan dolayı boşluk yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2021)
Sevdiklerinizin problemleriyle ilgilenmekten strese girdiniz. Bu nedenle kısa da olsa sakin birkaç gün geçirmelisiniz. Fazla kilolarınıdna kurtulmak için beslenmenize dikkat edin. Maddi durumunuz düzeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2021)
Sizin için kritik bir dönem olduğu söylenebilir. Kendinizi baskı altında bulabilir, yanlış kararlar alabilirsiniz. Zira ortaklıkların hayatınıza getirdiği değişiklikler kafa karışıklığı yaratacaktır. Anlaşmalar açısından daha akılcı olmanızda yarar var. Eleştirilerden yararlanmalı, önünüzü açacak yeni ortalıklara zemin hazırlamalısınız. Aşk hayatınız hareketli geçiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ocak 2021)
İş yaşamınızdaki kronikleşmiş bir sürtüşme herkesin sorunu haline geldi. Bu sürtüşme ortadan kalkmadan çalışılamayacağı inancı yerleşti. Bugün böyle bir toplantının içinde olacaksınız. Bir iki gün içinde bir iş yolculuğu görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2021)
İlişkinizle ilgili karmaşık duygular içersindesiniz. Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ocak 2021)
Açık olmanızda yarar var. Çevrenizden gizlemeyi uygun bulduğunuz birtakım para ilişkileriniz, anlamsız yere çevrenizin sizi çok yanlış değerlendirmesine yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ocak 2021)
Son derece esnek yaklaştığınız bir sürtüşmede, karşı tarafın haklılık inancının pekişmesine neden oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed