Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Sağduyudan uzak teklifler veya öneriler söz konusu olabilir. Düşüncelerinizi açıkça paylaşabilir veya ileride yardımınıza ihtiyaç duyabilecek kişilerle tecrübe ve bilgi takası yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda veya sosyal yaşamınızda olumlu günler sizi bekliyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Genel özelliklerinizle beğenilen, güvenilen birisiniz Dostlarınız küçük zaaflarınızı görmezden gelebiliyorlar. Bugünlerde kendinizle fazla ilgili oluşunuz,tam tersi biri görüntüsü vermeye çalışmanıza rağmen dikkat çekiyor. Bazı yakınlarınıza karşı vicdan rahatsızlıklarınız var. Ama bundan kurtulmak adına sergilediğiniz abartı ilgilerle insanları sıkmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Kartınız Başlatma... Kendinizi iyi hissedene kadar eski çevrenizden uzak durmanızda fayda var. Birçok insanın bir arada yapacağı işi siz tek başınıza üstlenmeye çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Eşinizin detaycı ve eleştiren tavırları her ne kadar sinirinizi bozsa da bugün bir vesileyle onun bu davranışları işinize yarayacak. Size karışması, önemsemediğiniz veya rahat davrandığınız bir konuda hızır gibi yetişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Oldukça önemli günlerden geçiyorsunuz. İşte aldığınız yoğun görevler takım çalışmaları halinde öne çıkıyor. Ancak maddi açıdan artan beklentilerinizi küçük tutmanızda yarar var. Sizden çok başkalarının öncelikli olduğu sosyal çalışmalar ise arkadaşlıklarınızı etkileyebilir. Bu günlerde kişisel anlamda keyiflerden çok başkalarının beklentileri ön planda olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Değerlendiremediğinizi düşündüğünüz fırsatlar sizi etkiliyor. Bu da elinizdeki yeni fırsatları potansiyel kayıplar gibi görmenize yol açabiliyor. Yeni görüşmeler yepyeni umutlara çağrı yapabilir, cesaretli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Yaşadığınız ilişkiden ne kadar isteseniz de kurtulamıyorsunuz. Memnun değilsiniz, sürekli tartışma ve kavga dolu bir beraberlik bu. Bu durum sizi oldukça rahatsız ediyor. Maalesef mutlu günler geride kalmış. Yapacağınız en akıllıca iş bu ilişkiyi bir an önce bitirmek olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Beklediğiniz destekle ilgili, fazla iyimserlik içindesiniz. Bunun ön hazırlığını yeterince yapmadığınızı biliyorsunuz. Yakında sizi çok ilgilendirecek para görüşmeleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Başkalarını anlama konusunda uzmansınız ama bugünlerde empati yeteneğinize bir şeyler oldu. Onu yeniden kazanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed