Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
İletişim halinde olduğunuz kişileri dikkatli dinlememeniz veya söylediklerini önemsememeniz, sorunlara neden olabilir.Kendinizi yetersiz hissettiğiniz konuların anlaşılmasını önlemeye çalışabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Bugün özel ilişkilerde ani çıkışlara dikkat. Genel olumsuzlukların etkisi size bugünlerde yön verebilir. Nedensiz bulduğunuz aşırılıklarınızla, sonradan bunları kavrama sürecinde pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Bu sıralar kendinizi mutlu edebileceğiniz verimli uğraşlara yönelebilirsiniz. Günlük hayatın baskısını, bu şekilde azaltabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Partnerinizle aranızdakiiletişim hayranlık uyandırıcıgörünüyor. Yalnızlığa birtürlü alışamayan sizlerbugün kendinizi sokaklaraatabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Aşk hayatınızda oldukça güzel amabir o kadar da karışık bir dönemdengeçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecankatmanız gerekiyor. Sevgilinizlesosyal etkinliklere katılmalısınız. İş yerinizdeuyumlu davranmak sizi pek zorlamayacak. Maddiaçıdan çektiğiniz sıkıntılar artık sona eriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Bugün aileye dair konularda yeni gelişmeler ortaya çıkabilir. Ailenizle olan duygusal paylaşımlarınız artarken sorumluluklarınız açısından sizi zorlayıcı durumlar oluşabilir. Aklınıza yatmayan girişimlere onay vermek zorunda değilsiniz. Özellikle babaya dair meselelerde daha sağduyulu ve kararlı olmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ekim 2020)
İş yaşamınızda disiplinli bir şekilde çalışmalarınıza devam edebileceğiniz bir gündesiniz. Beklediğiniz gelişmeler bugün olmasa da bazı olumlu adımlar atmayı başaracaksınız. Özellikle uzun vadeli planlar yapmanız ve sabırlı hareket etmeniz sizin için daha doğru olacaktır. İş ortamınızda karşınıza olumlu fırsatlar çıkacaktır ancak biraz dikkatli olmalısınız. Ancak kararlar vermek için aceleci olmayın ve kendinize biraz daha zaman tanıyın. İşinizle ilgili konularda dikkatli hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Aşka bakışınızla ilgili bazı yeni düzenlemelere ihtiyacınız var. Kişilik farklılıklarından doğan sorunlar iş ortamında gerginliklerin yaşanmasına neden olsa bile, siz tavrınızı asla değiştirmeyin. Böylece olgunluğunuzu da göstermiş olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Muhasebe konularında zaaflar barındırıyorsunuz. Sizi sürekli uyaracak, destekleyecek birileri gerekiyor. Önümüzdeki günler içinde bazı açılımlarınız risk taşıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Uyarılara kulak vermeniz yaşamınızı kolaylaştırabilir. Şu günlerde olaylara ve yaşamınıza daha da geniş bir perspektifle bakmanız gerekiyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed