Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bugün özel ilişkilerinizde duygusal olarak hareket edebilir ve ortak kararlar alma yoluna gidebilirsiniz. Ancak bunu yapabilmeniz için gerçekten ne istediğinizi biliyor olmanız gereklidir. Sevgi de bazı duyguların daha ön plana çıkacağı güven, güvenilme, dürüstlük konularının daha fazla irdeleneceği, aşktan gerçek beklentilerin ifade edileceği bir konuşma yapmanız mümkündür. Yöneticilerinizle olan ılımlı ve pozitif ilişkileriniz sizi kariyerinizde daha görünür noktalara çıkaracaktır. Hazır dikkatler sizin üzerinize yoğunlaşmışken davranışlarınızı kontrol altına almanız iyi olur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mart 2018)
Yakın bir arkadaşınızın sizinle ilgili önerilerini dikkate almanız, önemli bir konuda işinizi kolaylaştıracak. Ertelediğiniz bir görüşme bu akşam yine gündeme gelebilir. Köklü değişiklikler için çok kolay adım atamıyorsunuz. Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var, olumsuz ihtimaller harekete geçmenizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Mali konularda sıkıntı yaşıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat ederseniz zararlı çıkmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Eşinizle çevrenize karşı birbirinizi savunmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Her ne kadar aranızda bazı tatsızlıklar yaşan-sa da dışarıya karşı birlik içinde olmanız, ilişkinizi daha sıcak ve içten bir yapıya götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Daha aktif ve girişkensiniz. Ancak başkalarıyla olan ilişkilerin ortak çalışmalara ters yansımaları var. Yapıcı yanlarınızla sorumlulukları paylaşabilirsiniz. Grup çalışmalarında süren sorumluluklar sizi zorlayabilir. İşten beklenen parasal destekler de kısıtlı olacaktır. Aşk hayatınızı ihmal ettiğiniz bu dönem sosyal bağlarınız ve arkadaşlıklarınıza önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mart 2018)
Yakınınızdaki bazı ilişkileri yararsız gibi görmeniz sizi yanılgılara götürebilir. Bugünlerde karşılaşacağınız yeni fırsatlarda, yeni bir gözle değerlendirmeler yapmanız yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Oysa cesaretinizi güçlendirecek gelişmeler oldukça yeterli. İş yerinde size verilen fırsatların yerine getirilmesini bekliyorsunuz. Her fırsatta, her imkan düştükçe, size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için teşebbüste bulunun, zaman aleyhinize işliyor. Para işlerinde bugün hassas olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bir yakınınızla ortak yatırımınızdan umduğunuz kazancı sağlayamayacağınız fikri sizi korkutuyor. Ama umutsuzluğa kapılmayın, içinde bulunduğunuz sıkışıklık uzun süreli değil. İhtiyaçların sınırlanması gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mart 2018)
Ev değiştirme planı içinde olan Koçlar biraz daha uzun arayışları göze alsınlar. Çok daha hoşunuza gidecek bir ev göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed