Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Bugün sosyal çevrenizde verdiğiniz fikirler hem saygı uyandıracak hem de uzlaşmacı tavırlarınızla takdir kazanacaksınız. Ancak dışarıya yardımcı olurken kendi içinizde saklayamadığınız durumlar eksiklik duygusu yaşamanıza neden olabilir. Bugün özellikle net kararlar vermekten çekinmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Kararlı ve egemen imajınızı bir övgü biçiminde ele aldığınızda, kendinizi de şaşırtan davranışlar içine girebiliyorsunuz. Bugünlerde buna dayalı bazı aşırılıklar sorun yaratabilir. Yaşadığınız bazı iç çözümsüzlükleri abartıp davranışlarınızda belirleyici rol oynamalarına neden olabilirsiniz. Yakın dostluklarda özenli olmanız gereken günler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Kartınız Koruma... Sevdiğiniz her şeyi bir kenarda toplayıp saklamak istemeniz cimriliğinizden değil. Fazla dağıtıcı tutumunuz yüzünden eşyalarınız zarar görüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Yakınlarınızın söylediği güzel sözleri duymaya çalışın. Eğer olayların negatif taraflarına odaklanırsanız bunları duymakta zorlanabilirsiniz. Arkasında başka bir mana aramaya kalkmadan gelen sevgi sözcüklerini alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Dikkatinizi nerdeyse tamamen beraberliğinize verdiğiniz bir gündesiniz. Aklınız hep onunla meşgul olabilir. Ancak bu kadar takıntılı olmak ilişkiniz ve sizin için iyi sonuçlar vermeyebilir. Farkında olmadan hep fedakarlık yapan taraf olabilirsiniz. Aklınızı işinize yönlendirmelisiniz. Bugün ilişkilerinizden çok şey öğrenebilirsiniz. İyi bir dinleyici olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Bugün iş hayatınızda bazı sorunları çözmek size huzur getirdi. Kendinizle barışık olduğunuz zamanlar sinirlerinize de hakim oluyorsunuz. İşinize istikrarlı yaklaşımlarınız işlerinizi zamanında tamamlamanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Aklınızdaki masraflı değişiklikler bugünlere pek uygun görünmüyor. Biraz daha sabırlı davranışlar, konuyla ilgili muhtemel tartışmaları da ortadan kaldıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Yenilik düşünceleriniz, içinde bulunduğunuz ilişkiler ağı içinde ortak kararları gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed