Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Sakin ve mantıklı tutumunuzu korumanız ve biraz gayret göstermeniz, istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olabilir. Bazı konularda hislerinizi zorlamanız, sizi ve davranışlarınızı olumsuz yönde etkileyebilir, beraber olduğunuz kişiye karşı olan davranışlarınızdaki kapris ve tartışmacı tutumlar, yolunda giden ilişkilerinize zarar verebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Değerlendirmelerinize ve seçimlerinize olan tartışılmaz inancınız, sonradan başınıza çoraplar örüyor. Bugün bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı buldunuz. Bu, kendinize güveninizi zedelemediyse de, sizi fazlasıyla sarstı. Değer yargılarınıza göre bazı insanlar seçiyor ve onlarla ilişkinize abartılı anlamlar yüklüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Kartınız Su... Her konudaki sorunları çözüp keyfinize bakma vakti olmasına rağmen bazı geri dönüşler olabilir. Eski bir partnerinizi özlediğiniz için aşka küsebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2019)
İş ve aşk sorunlarınızı birbirinden ayırmanız gerekiyor. sevdiğiniz kişiyle yaşadığınız olumsuzlukları işinize yansıtarak veriminizi düşürüyorsunuz. Bugün mesai arkadaşlarınızla oldukça neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Bilinçaltınızdaki olumsuz düşüncelerden bir an önce kurtulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2019)
İş konularında yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz durumlar var. Para ve gelirler konularında hareketlilik gözüküyor. Alım satım işlerinizle ilgili bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Projelerinizi somutlaştırmak için bazı harcamalarınızda kısıntıya gitmeniz yerinde olabilir. Özellikle donanım masraflarınız beklentilerinizi aşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Kurduğunuz sağlam iş bağlantılarınız sayesinde kendinizi güvende hissediyorsunuz. Sevilen ve sözüne güvenilen birisiniz. Bu olumlu imajınızı bozacak davranışlardan her zaman uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Onunla ilgili her gün yeni bir duyum alıyorsunuz. Bu sizi, farklı birtakım kararlar almaya yöneltebilir. Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor. İş ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Sizi ani kararlara yönlendiren tavsiyeler tehlike içeriyor. Bugün abartı harcamalara çok elverişli ortamlarda olabilirsiniz. Yatırım konularında çok yerinde, faydalı kararsızlıklarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Çalışma ortamınızda sizden daha atak insanlar aşama kaydedebiliyor. Pek çok şeyi başarabilecek yeteneğe sahipsiniz. Bu şeylere istekliliği da ilave etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed